Büyükşehir ekipleri Alanya’da vatandaşın yanında

Antalya’da dün gece etkili olan fırtına ve sağanak yağış Serik ve Alanya ilçelerinde ciddi hasara neden oldu. Büyükşehir ekipleri bölgede yağıştan zarar gören vatandaşları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletip hasar tespit için saha çalışmasına başladı.

Büyükşehir ekipleri Alanya’da vatandaşın yanında

Antalya’da dün gece etkili olan sağanak yağış, fırtına ve hortum Serik ve Alanya ilçelerinde sera ve ekili arazilerle birlikte ev ve işyerlerinde de ciddi hasara neden oldu. 
Antalya Büyükşehir Belediyesi, İlçe Hizmetleri, Tarımsal Hizmetler, Sosyal Hizmetler, Sağlık İşleri, Fen İşleri Daire Başkanlığı ve ASAT ekipleri, Serik ve Alanya ilçelerinde yağıştan zarar gören alanlarda inceleme yapıyor. 

banner111


Büyükşehir ekipleri seraları ve tarım arazileri ile evleri zarar gören vatandaşları ziyaret ederek Başkan Muhittin Böcek’in geçmiş olsun dileklerini ileterek, hasar tespit için saha çalışmasına başladı. Etkili olan hortum ve fırtınanın çok sayıda serayı yerle bir etmesi sonucu harekete geçen ekipler, seralar, tarım alanları, evleri ziyaret ederek afetin zararlarını yerinde inceliyor. Büyükşehir Belediyesi vatandaşın yarasını sarmak için ihtiyaçları belirliyor.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.