banner203

CHP Antalya Milletvekili Aday Adayı Hancı seçim çalışmalarını sürdürüyor

CHP Antalya Milletvekili Aday Adayı Ali Hancı, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Hancı, bu sabah doğu mahallelerinin muhtarlarıyla bir araya geldi.

CHP Antalya Milletvekili Aday Adayı Hancı seçim çalışmalarını sürdürüyor

Doğu mahallelerinin muhtarlarıyla sabah kahvattısında bir araya gelen CHP Antalya Milletvekili Aday Adayı Ali Hancı, demokrasinin temel taşı muhtarlarımızın yirmi dört saat emrindeyim dedi.
Alanya Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Yüksel, Türk Hava Kurumu ve DEMKOD Başkanı Emine Keyeoğlu’nun da hazır bulunduğu kaynaşma ve istişare toplantısına mahalle muhtarları, Ali Hancı’yı tebrik ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundular.
Toplantıda mahalle muhtarlarının talep ve önerilerini de dikkate alacaklarını belirten CHP Antalya Milletvekili Aday Adayı Ali Hancı, ‘’Merkez ve kırsal mahallelerimizdeki sorunları yakinen takip ediyoruz. Bugün muhtarlarımızla bir araya geldik. Onların görüş ve önerileri bizim için son derece önemli. Demokrasinin temel taşı muhtarlarımızın her zaman yanına olacağız. Toplantılarımız diğer mahalle muhtarlarımızla devam edecek” dedi.

banner111

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83