Çıplaklı Muhtarı arı gibi çalışıyor

Çıplaklı Mahalle Muhtarı Bekir Karakuş, mahalle vatandaşlarının talepleri doğrultusunda Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya Belediyesi ve ASAT gibi kurumlarla koordineli bir şekilde çalışarak, örnek bir muhtar profili sergiliyor. 

Çıplaklı Muhtarı arı gibi çalışıyor

31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek yerel seçimlerde de yeniden muhtar adayı olan Bekir Karakuş 7/24 ulaşılabilir bir muhtar olması sebebiyle de bölge halkından büyük destek görüyor. 

banner111

Çıplaklı Merkez Camii’nin Hayırsever Mollaömeroğlu ailesi tarafından yenilenmesine de öncülük eden Muhtar Karakuş, “Mahallemiz için gecemizi gündüzümüze katıp öyle çalışıyoruz. Vatandaşlarımızdan gelen talepleri ivedilikle gerekli kurumlara iletip, çözüm için aracı oluyoruz” dedi. 

KARAKUŞ: “KİMSEYİ AYRIŞTIRMADIK”

2019 yılında yapılan yerel seçimlerle göreve geldiğini aktaran Muhtar Karakuş; “Seçim biter bitmez tüm vatandaşlarımızla birlik olduk. O bana oy verdi, öbürü vermedi, gibi bir anlayışa hakim olmadık. Kimseyi ayrıştırmadık, tüm mahalle halkımıza eşit hizmet ettik. 7/24 ulaşılabilir olduk. Günün her saati telefon açan vatandaşlarımızın yardımına koştuk” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83