Ela bebek dualarla uğurlandı

Alanya, SMA hastası Ahmet bebeğin ardından Ela bebeğin de yüklü tedavi parasını toplayarak dualarla tedaviye uğurladı. Uğurlama töreninde Ela bebeğin ailesi ve yakınları “Teşekkürler Mehmet Şahin başkanımız, teşekkürler Alanya” yazılı pankart açtılar.

Ela bebek dualarla uğurlandı

Alanya, SMA hastası Ahmet Çaltı bebek gibi SMA hastası Ela Ünal bebeği de kaderiyle baş başa bırakmadı ve iki evladı için başlattığı yardım seferberliğini alnının akıyla tamamladı. SMA Tip 1 ile mücadele eden Alanyalı Ela bebek, zolgensma ilacını almak üzere Dubai’ye uğurlandı. Ela’yı uğurlamak isteyenler, bu akşam saat 18.30’da Alanya Göç İdaresi Sokağı’nda bulunan Engelsiz Yaşam Evi Derneği’nde buluştular.

banner111

Ahmet bebek gibi Ela bebeğin tedavisi için de eksik kalan parayı tamamlayan ve Ela ile ailesinin tüm Dubai masraflarını karşılayan Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı ve Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin de uğurlama törenine katıldı. Başkan Şahin, törende katılımcılar tarafından alkışlar, sevgi gösterileri ve tezahüratlarla karşılandı. Uğurlama töreninde Ela bebeğin ailesi ve yakınları “Teşekkürler Mehmet Şahin başkanımız, teşekkürler Alanya” yazılı pankart açtılar. Törende Ela bebeği uğurlayanlar arasında down sendromlu çocuklar da vardı. Ela bebeğin hayırseverleri, uğurlama töreninde Alanya Engelsiz Yaşam Evi Derneği’ne de bağışlar yaptılar.

Duygu dolu anların yaşandığı tören sonrası Ela bebek ve ailesi, dualarla uğurlandılar ve Dubai’ye gitmek üzere yola çıktılar.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2022, 12:18

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83