Erdem, Avsallar ve Türkler’i selamladı

ALTSO Başkan Adayı Turizmci Eray Erdem ve ekibi seçim çalışmaları kapsamında Avsallar’da ziyaretlerde bulundu. Erdem, Avsallar ve Türkler’deki iş insanları ile kucaklaştı. 

Erdem, Avsallar ve Türkler’i selamladı

5 Kasım’da gerçekleştirilecek Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) seçimlerinde başkanlığı hedefleyen Turizmci Eray Erdem, Alanya’nın batı bölgesindeki ziyaretlerini sürdürüyor. Önceki gün İncekum ve Okurcalar'da iş insanlarını ziyaret eden Erdem’in sonraki durakları ise Avsallar ve Türkler oldu. Sabah saatlerinde Avsallar Mahallesi’ne gelen Eray Erdem ve ekibi bölgedeki tüm iş insanlarını selamlayarak hal hatır sordu. Çalışma ekibi ile birlikte Avsallar Mahallesi’nde adeta ayak basmadık yer bırakmayan Erdem, Alanya’nın ticareti içerisinde yer alan tüm paydaşlara ulaşmayı hedeflediklerini dile getirdi. 

banner111

TÜRKLER’DE SİPAHİOĞLU DA KATILDI

Avsallar’daki ziyaretlerin ardından Eray Erdem ve ekibi Türkler Mahallesi’ne geçti. Türkler’de Eray Erdem’in ekibinde yer alan Gökhan Sipahioğlu’da seçim ziyaretlerine katıldı ve bölgedeki iş insanları ziyaret edildi. ALTSO Başkan Adayı Eray Erdem ve ekibinin ziyaretlerinden memnun olduklarını dile getiren iş insanları, ticaretle ilgili problemlerin çözümü noktasında ALTSO’nun önemli görevi olduğunu vurguladılar.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83