Gaziantepli Alanyalılar Derneği’nde Murat Üstüner dönemi

Bir dönem Damlataş Restoran’ı işleten, Alanya Belediye Meclisi eski üyelerinden, işadamı Şevket Atmaca’nın kurucu başkan olduğu, mevcut Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Eray Erdem’in de uzun yıllar başkanlık görevini üstlendiği Alanya Gaziantepliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, yeni oluşumu ve yeni adıyla yeniden vücut buldu. 

Gaziantepli Alanyalılar Derneği’nde Murat Üstüner dönemi

Alanya’nın sevilen simalarından olan ve yaklaşık 40 yıldır Alanya’da ikamet eden Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir Murat Üstüner başkanlığında oluşturulan dernek, Gaziantepli Alanyalılar Derneği ile bugünden itibaren faaliyetlerine başladı.

Dün Hacet Mahallesi’ndeki Antepya Cafe Restoran’da yapılan derneğin yeni dönem ilk genel kurulunda, Murat Üstüner başkanlığında yeni yönetim kurulu üyelerinin seçimi yapıldı.

banner111

Buna göre, Murat Üstüner’in başkanlığındaki yönetimde; başkan yardımcısı Ömer Faruk Uğur, sekreter Hayri Dedeoğlu, muhasip üye Tarık Karapaşa, üyeler Mevlüde Kıraç ve Hakan Şengül asil, Murat Çello, Ferhat Yılmaz, Ömer Faruk Güneş, Orhan Geçer ve Bülent Ecevit Aksoy yedek yönetim kurulu üyesi oldular.

Mustafa Akşahin, Erkan Atmaca ve Mehmet Bingöl’ün denetim kurulu asil üyesi oldukları genel kurulda, Coşkun Çelik, Abdulkadir Tanrıtanır (Josef Kadir) ve Cuma Seyit Yılmaz da yedek denetim kurulu üyesi seçildiler.

Gazi şehir Gaziantep halkının onlarca yıldır Alanya ekonomisine, turizmine ve sosyal yaşamına önemli katkılar sunduğunu, Alanyalılar ile Gazianteplilerin kız alıp kız verdiklerini, artık hısım akraba ilişkileri kurduklarını, birlikte yıllarca süren başarılı ticari ortaklıklar kurduklarını belirten dernek başkanı Murat Üstüner, bu ikili ilişkilerin devamı ve tesisi için, geçmiş dönemde görev yapmış başkanlar ve yönetimleri gibi çalışmalarına devam edeceklerini vurguladı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83