banner203

Japon heyetinden Alanya'ya turizm işbirliği ziyareti

Tokyo Büyükelçiliği - Kültür ve Tanıtma Müşavirliği ve JATA (Japonya seyahat acentaları birliği) Alanya’ya Turizm işbirliği ziyaretinde bulundu.

Japon heyetinden Alanya'ya turizm işbirliği ziyareti

TGA (Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı) , Tokyo Büyükelçiliği - Kültür ve Tanıtma Müşavirliği ve JATA (Japonya seyahat acentaları birliği) işbirliği ile oluşturulan proje kapsamında ülkemizin turizm ürünlerini tanıtmak amacıyla Japonya’dan gelen 8 üst düzey tur operatörü yöneticileri bugün ilçemiz Alanya’ya geldiler.

banner111

Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer ve Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel tarafından karşılanan Japon heyetine ; Alanya Şehir haritası ve Tarihi Alanya Kale haritası hediye edilerek; Tarihi Alanya Kalesi, Kızıl Kule, Alanya Tersanesi ve şehrimiz gezdirilerek tanıtıldı.

Japonya’dan gelen 8 üst düzey tur operatörü yöneticilerini ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Kaymakam Ürkmezer ‘’ Tarihiyle, doğasıyla, kültürel mirasıyla ve tüm güzellikleriyle dikkat çeken Alanya’mızın turizmini tüm dünyaya tanıtmaya devam ediyoruz. Bu anlamda Japonya’dan gelen misafirlerimizi şehrimizde ağırlamaktan mutluluk duyduk. Kendilerine güzel ziyaretleri ve işbirlikleri için teşekkür ediyoruz.’’ dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83