Karadağ ve Hancı Kılıçdaroğlu’nu yalnız bırakmadı

Cumhuriyet Halk Partisi Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ ve Milletvekili Aday Adayı Ali Hancı, Tekin Açıkalın Saadet Partisi Genel Merkez önünde Kemal Kılıçdaroğlu’nu karşıladı. Karadağ ve Hancı daha sonra CHP Genel Merkezine geçti. 

Karadağ ve Hancı Kılıçdaroğlu’nu yalnız bırakmadı

Millet İttifakının 13. Cumhurbaşkanı Adayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu oldu. Saadet Partisi Genel Merkezi’nde düzenlenen toplantının ardından Millet İttifakı ortak adayını açıkladı. Coşkulu kalabalık tarafından CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ‘Cumhurbaşkanı Kılıçdaroğlu’ sloganlarıyla teşekkür konuşması yaptı. Bu önemli anlara Başkan Karadağ ve Milletvekili Aday Adayı Ali Hancı’da eşlik ettiler. 

MİLLETİMİZE HAYIRLI OLSUN

banner111

CHP Genel Başkanı ve 13. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığının açıklanmasının ardından bir açıkalama yapan CHP Antalya Milletvekili Aday Adayı Ali Hancı, ‘Genel Başkanımızın adaylığının açıklanmasına eşlik ettik. Umutlu ve kararlıyız. Cumhuriyetimizin 100. yılından Genel Başkanımızı Cumhurbaşkanı seçeceğiz. Miletimize ve Antalyamıza hayırlı olsun’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2023, 09:52

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83