banner203

Kırbıyık Holding’den şok Alanyaspor kararı!

Kırbıyık Holding’den şok Alanyaspor kararı!

Antalya’nın Aksu ilçesinde faaliyet gösteren, geçtiğimiz yıl tağşişli ürün sattığı için Tarım ve Orman Bakanlığı’nın kara listesine giren, ancak yaşanan bu olayın hemen ardından hemen Alanyaspor’a sponsor olma kararı alan Kırbıyık Holding’in Genel Müdürü Aydın Demiray, Alanyaspor ve Fraport TAV Antalyaspor sponsorluklarından ayrılma kararı aldıklarını açıkladı.

banner111

Geçtiğimiz yıl Mersin’in Tarsus İdman Yurdu takımına başkan adayı olan, başkan olduktan sonra alınan yenilgilerin ardından futbolcularına “eşek” benzetmesi yapmasıyla ülke gündemine oturan Şahin Harun Kırbıyık’ın sahibi olduğu Kırbıyık Holding’in Genel Müdürü Aydın Demiray, yaptığı yazılı açıklamada; yaklaşık 15 yıldır Antalya’da faaliyet gösteren holdinglerinin, bu süre zarfından gerek bölgesel gerekse ulusal arenada mücadele eden spor takımlarına birçok yardımda bulunduğunu, sponsorluklar yaptığını söyledi.

Antalya ilini Spor Toto Süper Lig’de temsil eden Alanyaspor ve Fraport TAV Antalyaspor’a da bir süredir sponsor olduklarını anımsatan Demiray, bu sponsorluktan dolayı da hem gururlu hem de mutlu olduklarını anlattı. Bu sponsorluklar aracılığıyla takımlara ciddi miktarda gelir aktardıklarını ifade eden Demiray, “Gelinen süreçte üzülerek açıklamak zorundayız ki, bir takım problemler nedeniyle hem Alanyaspor hem de Antalyaspor’un sponsorluklarından ayrılma kararı almış durumdayız. Bu problemlerimizi çözüme ulaştırdıktan sonra yeniden bu takımlarımıza sponsorluk yapmaktan mutlu olacağız” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83