banner203

Kuddusi Müftüoğlu: “Oy vermeyenleri de kucaklayalım”

Kuddusi Müftüoğlu: “Oy vermeyenleri de kucaklayalım”

Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunu Recep Tayyip Erdoğan’ın kazanmasının ardından  partililerine hitap eden Ak Parti 28. Dönem Antalya Milletvekili Adayı Kuddusi Müftüoğlu, “Erdoğan önderliğinde bu ülkeye çok büyük eserler kazandıracağız. 5 yıl boyunca Alanya ve ülkeye önemli mesafeler kat ettireceğiz” dedi.

Dün gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2’nci Tur seçimini Recep Tayyip Erdoğan kazandı. Seçimi Erdoğan’ın kazanmasının ardından çok sayıda partili Ak Parti’nin Alanya’daki seçim bürosu önünde meşaleler ve bayraklarla seçim sonucunu kutladı. Seçimi Erdoğan’ın kazanmasının ardından Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu seçim bürosuna geldi.

banner111

Sahneye Ak Parti Antalya Milletvekili Adayı Kuddusi Müftüoğlu, eşi Paulina Müftüoğlu ve Kadın Kolları Başkanı Gülay Güvenç ile birlikte çıkan Toklu, bayrak sallayarak kalabalığın coşkusuna ortak oldu. Ardından  önce kalabalığa hitap eden Müftüoğlu, “45 gündür gezmedik yer, sıkmadık ek bırakmadık. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Antalya’nın tüm ilçelerini gezdik. Türkiye’de demokrasinin şahı var. Avrupa bizi istemiyor. Almanya, Fransa, Belçika, ABD bir olmuş Erdoğan gitsin istiyor. Gitti mi? Gitmedi. Türkiye yüzyılı geliyor. Erdoğan önderliğinde bu ülkeye çok büyük eserler kazandıracağız. 5 yıl boyunca Alanya ve ülkeye önemli mesafeler kat ettireceğiz. Sorun var ama çözüm Recep Tayyip Erdoğan. Bu süreçte sizler hiç bizi yalnız bırakmadınız. Burada bulunanlar fedakarca, cefakarca çalıştı. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra kucaklaşma zamanı. Sevdiklerimiz bize oy vermemiş olabilir. Onları bir taşkınlığa yer vermeden kucaklayın” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83