Mehmet Şahin ve ekibinden Alanya Hal esnafı ziyareti 

Mehmet Şahin, ekibiyle birlikte bölgedeki hal esnaflarını ziyaretlere devam ediyor. Alanya Toptancı Halinde bulunan esnafı ziyaret edip, tarım sektörünün sorun ve çözümlerini konuşan Şahin, herkesin talep ve önerilerini yakından dinledi.

Mehmet Şahin ve ekibinden Alanya Hal esnafı ziyareti 

Ziyaret sırasında Şahin, esnafların sorunlarına çözüm odaklı bir yaklaşım sergileyerek, hal esnaflarının son dönemde yaşadığı zorlukları  göz önünde bulundurduklarını ve bu yönde her zaman destek vermeye hazır olduklarını da belirtti.

Esnafların yoğun ilgi gösterdiği ziyarette, Şahin ve ekibi birebir görüşmeler gerçekleştirdi. Hal esnaflarının talep ve önerileri dinlenerek, sorunların çözümüne yönelik fikirler tartışıldı. 
Herkesle tek tek tokalaşan ve fikirlerini dikkatle dinleyen Şahin,‘’Kuraklık, iklim krizi ve dünyada yaşanan olumsuz gelişmeleri en çok tarım sektörümüzü etkilediği kabul gören bir gerçek. Tarım ekonomisin can damarlarlarından olan bölgemizin ivedilikle bu gerçeği kabul edip, bu doğrultuda projeler üretmesi artık sadece bir ihtiyaç değil, bir aciliyet olduğunun farkındayız ve bunun için üstümüze düşen her şeyi yapmaya her zaman olduğu gibi hazırız’’ dedi.

banner111

Ziyarete ilişkin görüşlerini dile getiren hal esnafları, Şahin ve ekibinin kendilerini ziyaret etmesinden duydukları memnuniyeti ifade ederek, bu ziyaretlerin  bölgenin ekonomik kalkınmasına olumlu katkılar sağladığını ayrıca  taleplerinin anlaşılması ve çözüme kavuşturulması için önemli bir adım olduğunu söylediler.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2023, 16:28

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83