banner203

Mehmet Şahin’e Demokrat Parti’den yoğun teveccüh

Alanya Belediye Başkan Adayı, Litvanya Fahri Konsolosu Mehmet Şahin’e Alanya’daki siyasi partilerin teveccühü sürüyor. Bugüne dek çok sayıda siyasi partinin daveti üzerine teşkilat üyeleri ve yönetimleriyle buluşan Şahin ve ekibinin dün akşamki durağı, Türk siyasetinin sembol partilerinden olan Demokrat Parti’ydi.

Mehmet Şahin’e Demokrat Parti’den yoğun teveccüh

Demokrat Parti İlçe Başkanı Hilmi Lök ve yönetimi tarafından kapıda karşılanan Şahin, hedeflerini, amaçlarını ve Alanya’nın ticareti, turizmi ve sosyal hayatının gelişimi için hayata geçirecekleri projelerin bir bölümünü aktardı.

banner111

Adaylığını bir yıl önceden açıklayarak sahaya inen ve ALTSO Başkanlığı sona erdikten sonra da başta yaylalara hizmet veren ambulanslar olmak üzere Alanya halkına hizmet götürmeyi sürdüren Şahin, buluşma ile ilgili yaptığı açıklamada, “Ekip arkadaşlarım ile birlikte Demokrat Parti Alanya İlçe Teşkilatı’na ziyaret gerçekleştirdik. İlçe Başkanı Sayın Hilmi Lök ile yönetimine nazik davetleri ve samimi sohbetleri için teşekkür eder; çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83