banner203

MHP Alanya'dan 29 Ekim mesajı

MHP Alanya'dan 29 Ekim mesajı

MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Sünbül 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na özel bir kutlama mesajı yayınladı. Mesajda şu ifadelere yer verildi:

banner111

99 yıl önce başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere aziz dava arkadaşları tarafından kurulan Cumhuriyetin önemini ve değerini bir kere daha idrak ediyoruz. 
23 Nisan 1920’de Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılması ile müjdelenmiş olan Cumhuriyetle birlikte aziz milletimiz kendi kimliğiyle yeni bir medeniyete yelken açmış, meşrutiyetten cumhuriyete, saltanattan milli egemenliğe adım atmıştır. 
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde cumhuriyet rejimiyle yeniden ayağa kalkarak, kısa zamanda milli eğitimden, savunmaya, tarımdan, sanayi ve ticarete değin devasa atılımlar yapan; zalimin karşısında mazlumun yanında duran bu aziz millet,  her zaman Türk-İslam düşmanlarının korkulu rüyası olagelmiştir. 
Aziz Türk milletimiz, dün olduğu gibi bugün de birlik ve beraberlik içinde yaşamaktan asla vazgeçmeyecek, ülkemizi içten ve dıştan kuşatan tehlikeler karşısında dimdik ayakta durmaya devam edecek, bozgunculuk isteyenlerin heveslerini boşa çıkarmayı bilecektir.
Cumhuriyetimizin 99. gurur yılını kutlarken, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve aziz silah arkadaşları olmak üzere, bu vatan için canlarını hiçe saymış şehitlerimiz ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. 
Birlik ve beraberliğin en güzel şekilde yaşandığı Alanya halkımız başta olmak üzere bütün Büyük Türk Milletinin Cumhuriyet Bayramını kutluyor yarınlarımızın çok daha mutlu ve müreffeh olmasını canı gönülden diliyorum.

Mustafa SÜNBÜL
MHP Alanya İlçe Başkanı

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83