banner203

MHP İlçe Başkanı Sünbül'den 10 Kasım mesajı

MHP İlçe Başkanı Sünbül'den 10 Kasım mesajı

MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Sünbül 10 Kasım Atatürk'ü anma gününe özel yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

banner111

'Cumhuriyetimizin kurucusu, Milli Mücadele’nin kutup yıldızı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 84.yıldönümünde saygıyla yad ediyoruz.  Başbuğ Atatürk büyük bir komutan, üstün meziyetleri olan bir devlet ve siyaset adamı olarak Türk milletinin kalbinde taht kurmuştur. 
O, milletine samimiyetle inanmış bir yürek, Vatanına sevdalı fazilet timsali bir şahsiyettir.Tarih boyunca, hüner ve haysiyet sahibi devlet ve siyaset adamları için zorluklara, imkansızlıklara, darboğazlara boyun eğme hali hiç yoktur. Harap olmuş bir ülkeyi, yorgun düşmüş bir milleti yeniden kuvvet haline getirmek onun marifeti, onun muzafferliği olmuştur. Önce vatan kurtarıp sonra devlet kuran milliyetçi bir mimar, milli bir mihverdir
Mustafa Kemal Atatürk, kendisini aziz milletimize adamış, bağımsızlık ve hürriyet yolunda karşısına çıkan bütün engelleri aşarak, kısa hayatına sığdırdığı büyük başarılarla başka milletlere de örnek olmuş, milletimizin her alanda yükselmesi için yılmadan çaba göstermiş tarihi bir kişiliktir. “Benim yaradılışımda bir fevkaladelik varsa oda Türk oarak dünyaya gelmemdir.” diyen Büyük Türk Milliyetçisi Mustafa Kemal Atatürk’ün veciz sözleri, Cumhuriyetimizin ve Türk Milletinin varlığı ve sürekliliği açısından da bir güven kaynağıdır. 
Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 84. yılını idrak ederken, rahmet, minnet ve dualarla anıyor, başta silah arkadaşları olmak üzere bütün şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum, ruhları şad, mekanları cennet olsun...'

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83