banner203

MHP'den Alanyalılara Mersin teşekkürü

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Alanya İlçe Başkanı Mustafa Sünbül, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin katılımıyla düzenlenen Mersin mitingi sonrası açıklamada bulanarak Alanya’dan mitinge yüksek katılım sağlayan dava arkadaşlarına ve vatandaşlara teşekkür etti. 

MHP'den Alanyalılara Mersin teşekkürü

“Alanyamızdan yüzlerce dava arkadaşımızın ve vatandaşımızın katılımı ile  son derece güzel ve yüksek katılımlı bir miting gerçekleştirdik” diyen Başkan Sünbül, “Mitingimize günlerce coşku ve heyecanla tüm teşkilat birimlerimizce hazırlandık. Milletvekillerimize, MYK üyelerimize, İl Başkanlığımıza, yönetim kurulu üyelerimize, mahalle başkanlarımıza partililerimize ve hazırlıklarda büyük destek veren Alanya Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel başta olmak üzere, meclis üyelerimizle birlikte tüm dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. 
Bizi güçlü kılan birliğimiz,dirliğimiz ve beraberliğimizdir.
Milliyetçi Hareket Partisi ve Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli'nin Türk Milleti içi vermiş olduğu mücadeleyi bizlerde anlıyor ve tüm vatandaşlarımıza aktarmayı sürdürüyoruz. Türk dünyasında hatta tüm dünyada üçüncü bir odak olan, dünyanın tüm mazlumlarıyla birlikte güçlü olan ve dünyaya denge getiren Türkiye'yi inşa edeceğiz. 2023 yılında yapılacak seçimlerde Türk milleti yeniden Cumhur İttifakı diyecek ve güçlü Türkiye'ye doğru ilerleyeceğiz. 2023, birlik, dirlik ve beraberlik getireceğine inancımız tamdır.
Bu düşüncelerle bir kez daha Alanyamızdan Mersin mitingine katılım sağlayan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyor, 2023 Lider Ülke Türkiye ülküsü ile hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz.” dedi.

banner111

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2022, 12:14

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.