banner203

Mia İnvest Mahmutlarspor sezona bomba gibi giriyor

Bu sezon Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) yükselme parolasıyla yola çıkan Mia Invest Mahmutlarspor görkemli bir imza töreni düzenledi. Teknik direktör Şener Dayı, yardımcı antrenör Efe Baran ve 21 futbol ile sözleşme imzaladı.

Mia İnvest Mahmutlarspor sezona bomba gibi giriyor

Antalya Süper Amatör Küme'de yeni sezona yeni tesislerinde başlayan Mia Invest Mahmutlarspor, yeni transfer edilen 21 futbolcusu ile resmi sözleşme imzaladı.
Teknik direktör Şener Dayı, yardımcı antrenör Efe Baran, futbolculardan Berkant Ata Altay, Eray Bakışgan, Mertcan Koş, Oğuzhan Aydoğan, Özkan Koç, Hüseyin Arslan, Hanifi Akar, Sezgin Çil, Bahadır Arıkan, Murat Karahan, Necahi Sipahi, Namık Türk, Ömer Behiç Benlidayı, Batuhan Ünal, Süleyman Karatepe, Doğa Yalçın, Berkay Urgun, Hasan Karaduman, Ogün Şimşek, Uğurcan Gündüz ve İsmail Saim ile sezona başlayacak.

banner111

BAŞKANDAN SPONSOR FİRMAYA TEŞEKKÜR

Mahmutlarspor Kulübü'ne bu yıl isim sponsoru olan bölgenin önemli emlak firmalarından Mia Invest sahipleri İsmail Özer ve Mehmet Yağız da imza töreninde hazır bulundular. Özer ve Yağız'a spora verdikleri destek için teşekkür eden Başkan Bağışlar, "Amatör futbol kulüplerinin giderleri fazla, gelirleri azdır. Mia Invest sahipleri İsmail Özer ve Mehmet Yağız ağabeylerim kulübümüze isim sponsoru olarak önemli bir destek verdiler. Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum" dedi. Mahmutlarsporlu futbolcular, imza töreninin ardından yeni sezon hazırlıkları kapsamında antrenman yaptılar.
 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83