Muhtar adayı Türkeli, seçim ofisini açıyor

Fığla Mahallesi Muhtarı ve Muhtar Adayı Hilmi Türkeli, mahalle sakinleriyle daha yakın iletişim kurmak ve seçim çalışmalarını daha etkin yürütmek için seçim ofisi irtibat bürosunu açmaya hazırlanıyor.

Muhtar adayı Türkeli, seçim ofisini açıyor

Büro açılışı 1 Mart 2024 Cuma günü saat 18:00'de Fığla Mahallesi Bağcı Caddesi No: 44 adresinde (Giritlioğlu Cami Karşısı, Şok Market Üstü) gerçekleşecek. Açılışa tüm vatandaşlar davet edildi. Seçim ofisi irtibat bürosunda vatandaşlar, Fığla Mahallesi Muhtarı ve Muhtar Adayı Hilmi Türkeli ile doğrudan iletişim kurabilecek, mahalleyle ilgili sorunlarını ve taleplerini iletebilecek ve seçim çalışmaları hakkında bilgi alabilecekler.

banner111

Muhtar adayı Hilmi Türkeli, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Mahalle sakinlerimizle daha yakın iletişim kurmak ve seçim çalışmalarımızı daha etkin yürütmek için seçim ofisi irtibat büromuzu açıyoruz. 1 Mart Cuma günü saat 18:00'de gerçekleşecek büro açılışımıza tüm vatandaşlar davetlidir. Büromuzda mahalle sakinlerimizle bir araya gelerek, mahallemizle ilgili sorunları ve talepleri konuşacağız. Ayrıca seçim çalışmaları hakkında da bilgi vereceğiz. Fığla Mahallesi'ne hizmet etmek için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz."

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83