Olimpiyat sevinci

Cumhuriyet Halk Partisi Alanya Belediye Başkan Adayı Osman Tarık Özçelik halkla buluşmalarına engelli bireylerimiz ve aileleriyle başlamıştı. Dün yapılan toplantıda bir paralimpik sporcunun sözleri Başkan Adayı Özçelik’i derinden yaraladı. 

Olimpiyat sevinci


Paralimpik bilek güreşi sporcusu Armağan Nebi Tırtıkoğlu, kişisel çabalarıyla ve çevresinin katkılarıyla kendisinin 8 ayrı şampiyonluk elde ettiğini; buna karşın, Alanya’da düzenli çalışabileceği bir yer olmadığını, herhangi bir maddi destek de görmediklerini ifade etti. Tırtıkoğlu, elde ettiği 8 şampiyonluğa karşın maddi yetersizlik nedeniyle çok istediği halde Paris Olimpiyatlarına katılamayacağını anlattı.   

ÖZÇELİK SÖZ VERDİ

banner111

Tırtıkoğlu’nun konuşmasından sonra CHP Alanya Belediye Başkan Adayı Osman Tarık Özçelik Armağan Nebi Tırtıkoğlu’na dönerek “Sana Özçelik sözü, o olimpiyatlara seni göndereceğim, teknik kısmı sana ait olmak üzere her türlü maddi desteği bizzat ben karşılayacağım” dedi. Özçelik’in bu sözleri uzun süre alkışlandı. Paralimpik bilek güreşçisi Armağan Nebi Tırtıkoğlu, Özçelik’in destek sözü üzerine büyük sevinç yaşadı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83