Toklu: Alanya'da taşkın önlemleri arttırılıyor

Toklu: Alanya'da taşkın önlemleri arttırılıyor

DSİ ekipleri son dönemde ani ve etkili yağışların görüldüğü bölgemizde gerekli tedbirleri önceden alarak olası bir taşkına karşı dere ıslahı ve dere temizliği çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor. Bugün Oba Mahallesinde DSİ ekiplerinin yapmış olduğu dere ıslahı ve dere temizliği çalışmalarını yerinde inceleyen AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, DSİ Alanya Şube Müdürü Ali Osman Aslan'dan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Başkan Toklu'nun incelemesine Oba Mahalle Muhtarı Şeref Gürkan ve Oba Mahalle Başkanı Mehmet Erdemir'de eşlik etti. Başkan Toklu "DSİ Alanya Şube Müdürü, Oba Mahalle Muhtarımız ve Mahalle Başkanımız ile birlikte Oba Mahallemizde; dere ıslah çalışmalarının, dere temizliğinin yapıldığı bölgede inceleme gerçekleştirdik.

banner111

Bölgede olası bir taşkına karşı DSİ ekiplerimiz önceden önlemlerini alarak temizlik çalışmalarını sürdürüyor. İhtiyaç olan bölgelerde ise gerekli bakım ve onarım çalışmaları yürütülüyor." ifadelerine yer vererek bölgede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aktardı.

MUHTAR GÜRKAN'DAN TOKLU'YA TEŞEKKÜR

Oba Mahalle Muhtarı Şeref Gürkan, Mahallesinde yürütülen dere ıslah ve dere denizliği çalışmaları için İlçe Başkanı Mustafa Toklu'ya teşekkür ederek olası bir taşkının önüne geçtiklerini ve Oba Mahalle sakinlerinin daha rahat bir kış sezonu geçireceklerini belirtti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.