Toklu'dan genel merkez çıkarması

Toklu'dan genel merkez çıkarması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve AK Parti Genel Merkezi’nin oluruyla Alanya Belediye Başkan Adaylığı için İlçe Başkanlığı görevinde istifa eden Mimar Mustafa Toklu, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir’in daveti üzerine Genel Merkezde düzenlenen istişare toplantısına katıldı. 

Toplantıda Genel Başkan Yardımcısı Binali Yıldırım’ın ve Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir’in konuşmalarını dinleyen Toklu, “AK Parti Genel Başkan Yardımcımız, Teşkilat Başkanımız Sn. Erkan Kandemir'in daveti üzerine Genel Merkezimizde ki istişare toplantısında bir araya geldik. Genel Başkan Vekilimiz Sn. Binali Yıldırım'ın ve Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sn. Erkan Kandemir'in konuşmalarını dinledik.” dedi.

Toklu, istişare toplantısının ardından Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir ile özel bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşme sonrası Toklu, "Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sn. Erkan Kandemir'i Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcımız, MKYK Üyemiz, Milletvekilimiz Sn. Mustafa Köse ile birlikte ziyaret ettik.

banner111

Her zaman olduğu gibi Alanya'mıza göstermiş olduğu ilgi ve alakadan ötürü Genel Başkan Yardımcımız Sn. Erkan Kandemir'e teşekkür ediyorum." ifadelerine yer verdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83