Toksöz'ün ekibine destek büyüyor

5 Kasım tarihinde yapılacak seçim öncesinde ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz'ün ekibinde olmak için birçok talep geldi. Ekibini başarılı iş insanlarından oluşturan Toksöz, Alanya'da bilinen üç önemli ismin daha desteğini aldı. Kamuoyuna duyurulan Hüseyin Tuluk'un yanında Kadir Bora, Süleyman Tuluk ve Hilmi Yakar da Toksöz’ün çalışma gruplarına destek verdiklerini açıkladı.

Toksöz'ün ekibine destek büyüyor

ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz, "Alanya ekonomimizin daha güçlü olmasının yolu Alanya Ticaret ve Sanayi Odamızın iyi yönetilmesinden geçiyor. İyi bir ekip olmazsa, yönetim başarısız olur. Projelerin akılcı olduğu kadar, ekibin de ortak akıl kültürüne inanması önemli. Yeni bir heyecanla, yeni bir vizyonla, tecrübeli, başarılı isimlerle ticaretimizi ileriye taşıyacağız. Burada bulunan arkadaşlarımız hırslarından arınmış, toplumumuzda saygınlık edinmiş, Alanya istihdamına katkı sağlayan isimler.

banner111

Toplumsal fayda sağlamak için sorumluluğa talip olan arkadaşlarımız her geçen gün artıyor. Değerli İş İnsanları Kadir Bora, Süleyman Tuluk ile Hilmi Yakar'a ve Hüseyin Tuluk'a verdikleri destekler için teşekkür ediyorum. İnşallah görevi teslim aldığımızda başarılı çalışmalarda yer alacaklarından şüphem yoktur. Samimiyetle, güvenle Alanya ekonomimizi bir üst seviyeye el birliği ile taşıyacağız. Bunun için tüm üyelerimizden yeşil pusulamıza desteklerini bekliyorum." olarak görüşlerini ifade etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83