‘Türkiye bilir gerçek belediyecilik Ak Parti’dir’

‘Türkiye bilir gerçek belediyecilik Ak Parti’dir’

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mehmet Şarani Tavlı, bugün ilçe teşkilatında düzenlediği toplantıda mahalle başkanları ile bir araya geldi. Toplantının ana gündem maddesi, 2024 yerel seçimleri ve mahallelerdeki Teşkilat çalışmaları oldu.

banner111

Toplantıda, AK Parti'nin 2024 yerel seçimleri için belirlediği stratejiler ve hedefler detaylı bir şekilde ele alındı. Mahalle başkanları ise mahallelerde yürüttükleri çalışmaları ve faaliyetleri Başkan Tavlı’ya ilettiler. 

Başkan Tavlı toplantı sonrası yapmış olduğu açıklamada; “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın 15 Ocak 2024 tarihinde açıklayacağı seçim beyannamesi ve ‘Türkiye bilir, gerçek belediyecilik AK Parti'dir.’ Sloganı ile hareketle Antalya Büyükşehir Belediyesi’ni tekrardan AK Parti Belediyeciliği ile buluşturarak 2019’da yarım kalan, bir türlü tamamlanamayan projeleri üstlerine bir fazlasını koyarak yenilerini inşa etmek için tüm teşkilat kademelerimizle büyük bir gayretle çalışacağız. Alanya’mızda Cumhur İttifakımız ile birlikte tekrardan zafere ulaşmak için uyum içerisinde hareket edeceğiz.” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83