Tütüncü, “Antalyamızın geleceği için hep birlikte yürüyoruz”

Tütüncü, “Antalyamızın geleceği için hep birlikte yürüyoruz”

Tütüncü, “Antalyamızın geleceği için hep birlikte yürüyoruz”

AK Parti kurucularıyla biraraya gelen Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Hakan Tütüncü, Bizim her zaman en önemli gücümüz birliğimiz ve beraberliğimiz oldu. Antalyamızın geleceği için de hep birlikte yürüyoruz” dedi.

Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Hakan Tütüncü, AK Parti kurucularıyla bir araya geldi. Mimar Sinan Kongre Merkezi’ndeki buluşmaya Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin ve partinin il kurucuları katıldı. Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Hakan Tütüncü, “Bugün burada bizleri onurlandıran agabeylerimiz 2001 yılında AK hareketi birlikte beraberce yollara çıkardığımız kadroydu. Bu kadromuzla biz zaman zaman bir araya gelerek siyaseti, Antalya’yı, ülkemizin yarınlarını ve partimizin gelecek hedeflerini konuşuyoruz. “ dedi.

GERÇEK BELEDİYECİLİK

Bugün farklı bir heyecanla biraraya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Tütüncü, “Çok önemli bir seçim arefesindeyiz. Yolculuğun başlangıcındayız. 31 Mart 2024 seçimleri Antalyamıza, ülkemize hayırlar getirsin. Şehirlerin kalkınmasına, gelişmesine, modern hizmetlerle ve gerçek belediyecilikle tekrar buluşmasına vesile olsun. Bu süreçte en önemli gücümüz birliğimiz ve beraberliğimiz. Her seçim döneminde birliğimiz ve beraberliğimiz her zaman itici bir güç oldu. Ve her seçim döneminde sizlerin inanılmaz katkılarını gördük. Bu seçimlerde farklı bir heyecanla, sayın bakanımızın takım kaptanlığında çok daha güzel neticeyi elde etmeyi rabbim bizlere nasip etsin. “diye konuştu.

BİZE GÜVENENLERİ HİÇ MAHCUP ETMEDİK

“2001 yılınde gençlik kollarıyla başlayan AK Parti yolculuğunda kime ne söz verdiysem verdiğim sözleri yerine getirmek bana nasip oldu.” diyerek szölerine devam eden Tütüncü, “Hiçbir sözümüz yere düşmedi. Bize güvenenleri hiç mahcup etmedik. Antalya Büyükşehir Belediyesini kazandığımız gün o  koltukta hep beraber oturmanın, tek tek herbirinizin oturduğunu hissetmenin, o koltukta Antalyalıların oturduğunu hissetmenin mutluluğu bize yetecek.  “dedi.

AYNI HEYECANLA YOLA DEVAM

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy da, 23 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Erdoğan’ın büyük bir inanç ve kararlılıkla başlattığı hareketin  bugün aynı heyecanla devam ettiğini söyledi. Bakan Ersoy, “Yıllar önceki o hareketin kurucu üyeleri sizlerdiniz. O hareketi başlatan sizlerdiniz. Birlik, beraberlik ve o inançla hareket ettiğinizde sonuçta olumlu oluyor. Burada en önemli olan sizlerin bizlere vereceğe liderliktir.” dedi. 

ANTALYA’NIN KAYBEDİLEN 5 YILI VAR

Antalya’nın kaybedilmiş bir 5 yılının olduğunu vurgulayarak sözlerini sürdüren Bakan Ersoy, “Antalya’nın çok büyük sorunları var. Çok büyük ihtiyaçları var. Antalya’nın bir evladı olarak ben, Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Hakan Tütüncü, sizler, hükümetimiz, yerel yönetimlerimiz, vatandaşlarımız el ele vererek bu sorunları çözmemiz gerekiyor. Ben Hakan başkandaki o tevazü ile bu işi başaracağımızı düşünüyorum. Sadece çalışacağız, üreteceğiz, takdiride vatandaşlarımıza bırakacağız. “ diye konuştu.

banner111

AYAĞININ TOZU İLE İLK KURUCULARI ZİYARET ETMİŞTİ

AK Parti kurucularının fikir ve yol göstericiliğini önemseyen Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Ankara dönüşü ayağının tozu ile geldiği Antalya’da ilk önce AK Partinin Kurucu İl Başkanı Habip Akhan, 2001’de birlikte yola çıktıkları Hüseyin Samani, dönemin il başkanı Ramazan Avcı, Kurucu Merkez İlçe Başkanı Halit Sevim’i ve ardındanda AK Parti’nin önceki dönem Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i ziyaret etmişti.  

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83