Uludağ aday adaylığını açıkladı

AK Parti Antalya Milletvekili Aday Adayı Nurettin Uludağ, basınla bir araya geldi. Basın açıklamasında konuşan Nurettin Uludağ, neden milletvekili olmak istediğini ve hedeflerini anlattı

Uludağ aday adaylığını açıkladı

Uludağ, konuşmasına 6 Şubat 2023 Pazartesi günü meydana gelen Kahramanmaraş merkezli ve 11 ilin etkilendiği deprem felaketinde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar, yakınlarını kaybedenlere sabırlar dileyerek başladı. Yaraların sarılması için devletin’ babalığını’ gösterdiğini söyleyen Uludağ, depremzedelerin kalıcı konutlarına bir an önce geçeceklerine yürekten inandığını belirtti. 

“HEP BERABER ÇALIŞACAĞIZ”

20 yılı aşkın yerelde siyaset yapan birisi olan Uludağ, milletvekili olma hedefini şöyle açıkladı: “Bu memlekete, bu topraklara hizmetlerin gelmesi yönünde benim vesile olacağıma inanmanızı, güvenmenizi istiyorum. Şimdi birinci sınav olarak aday adaylığı geçmemiz gerekiyor. Ondan sonra da büyüklerimiz bize bu konuda bir teveccüh gösterip teşkilatlarımızla desteğini verdiği zaman aday olup inşallah buralarda hep beraber çalışacağız. 

ALANYA İÇİN NELER YAPTIĞIMIZI BİLİYORSUNUZ”

Merkezi hükümetin hem Antalya’mıza, Alanya’mıza ve bölgedeki ilçelerimize ne kadar büyük hizmetler yaptığını hepiniz biliyorsunuz. Bunları saymama gerek yok. Bugüne kadar yapılan bu hizmetlere, bu memlekete, bu bölgemize, Antalya'mıza yapılan katkılara merkezi hükümetten getiren yatırımlara bir çakıl taşı dahi olsa ilave etmek için, üstüne koymak için gece gündüz çalışacağım.”

“BİRÇOK İNSANIN YÜREĞİNE DOKUNDUM”

banner111

“Memleketimizde, dağında, tepesinde, taşında, toprağında yaşlısına, gencine, hastasına, sağlığına birçok insanın yüreğine dokundum. Birçok insanımızın duasını aldım” diyerek kendisine aday adaylığını açıkladığı günden bu yana kendisine gösterilen teveccühe teşekkür eden Uludağ, tebrik telefonları ve güzel dualardan dolayı mutlu olduğunu ifade etti. Uludağ, “İnşallah Cenabı Allah bizi mahcup etmez. Daha çok hizmet ederiz. Daha çok gönüller kazanır, daha çok yüreklere dokunuruz. Daha çok memleketimize hizmet gelmesine vesile oluruz diye düşünüyorum” dedi. 

“NEZAKETİ, SAYGIYI BİLEN BİRİSİYİM”

Aday belirleme sürecinde teşkilatların temayülünün alınacağını ve bu temayüller ışığında genel merkezin aday adayları arasında karar vereceğini söyleyen Uludağ, “Hangi büyüklerimle görüşmem, istişare etmem gerekiyorsa hepsiyle istişare ederek akraba, siyaset, bütün siyasi büyüklerin ve aile büyüklerinden, istişare ederek bu yola çıktım. Nezaketi, saygıyı bilen birisiyim” diye konuştu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83