Ümit Özdağ: “Esnaflığı Alanya’da Türkler yapacak”

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Alanya'da partisinin ilçe teşkilatı ve seçim ofisinin açılışında yaptığı konuşmada, Antalya ve Alanya'da turist istediklerini ancak göçmen istemediklerini söyledi. Özdağ, "Gelsinler, otellerimizde kalsınlar, denizlerimizden, doğamızdan, tarihi yerlerimizden istifade etsinler ve vatanlarına geri dönsünler. Ama burada göçmen, sığınmacı, kaçak olarak kalmalarını istemiyoruz" dedi.

Ümit Özdağ: “Esnaflığı Alanya’da Türkler yapacak”

Alanya'nın demografik yapısının tehdit altında olduğunu savunan Özdağ, şunları söyledi:

"Gaziantep'in, Hatay'ın Şanlıurfa'nın, Mersin'in ve Adana'nın Antalya'nın demografik yapısı yani Türk kimliği ağır bir saldırı ve tehdit altındadır. Bu sürecin durmadan devam etmesi halinde önümüzdeki 10 yıllar içiresinde ülkemizin Türk kimliği açık bir tartışma haline gelecektir."

Özdağ, Zafer Partisi'nin Alanya'da Tahsin Biner'in belediye başkanlığını kazanması halinde yapacağı ilk işin şunlar olacağını söyledi:

 • Belediyenin kasasından sığınmacılara aktarılan paraları durdurmak ve bunu Alanyalılar için harcamaya başlamak
 • Alanya'ya yurt dışından gelip ruhsatsız iş yeri açanların iş yerlerini derhal kapatmak
 • Alanya’da bulunup ilçenin altyapısına, inşasına katkı bulunmayan herkesin yasalara da uygun bir şekilde Alanyalının ödediğinin üç katını ödemesi
 • Alanya Belediyesi’nin uyuşturucuya karşı büyük bir mücadele başlatması
 • Alanya'nın her yerinde, her mahallesinde gençler için futbol sahaları, basketbol sahaları, voleybol sahaları kurulması

  Özdağ, Alanyalılara şu çağrıyı yaptı:

  banner111

  "Alanya ve Alanyalılar eğer şehirlerini kaybetmek istemiyorlarsa bu Alanya'ya ve Türkiye'ye yönelik milli kimliğimizi ortadan kaldıracak akının durmasını istiyorlarsa dedelerinden ve babalarından aldıkları Alanya'yı oğullarına ve kızlarına emanet edebilmek istiyorlarsa tek seçenek Zafer Partisi'dir."

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83