banner203

Yaz dönemi el sanatları kursları başladı

Alanya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde yaz dönemi El Sanatları Kursları pandeminin ardından yeniden başladı. 44 kursiyerin katılımıyla İpek Kozası Kursu iki sınıfla açıldı.

Yaz dönemi el sanatları kursları başladı

Üretken belediyecilik anlayışını hizmet ağının her kademesine yayan Alanya Belediyesi, eğitim alanındaki yatırımlarına ve faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Çalışmalar doğrultusunda Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde, Halk Eğitim Merkezi’nin destekleriyle COVID-19 pandemisinin ardından yaz dönemi El Sanatları Kursları yeniden başladı. Bu kapsamda açılan İpek Kozası Kursu, 44 kursiyerin katılımıyla 1-25 Ağustos tarihleri arasında Fahri Gürses Destek Eğitim ve Kurs Merkezi’nde gerçekleşecek.

10 AYRI DALDA KURS AÇILACAK

banner111

Eylül ayı itibariyle okulların açılmasının ardından kursların artarak devam edeceğini belirten Alanya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Nimet Hacıkura, “Kısa zaman içerisinde vatandaşlarımızın büyük ilgisini çeken dikiş-nakış ve seramik gibi pek çok kursumuzu da yeniden açacağız. Yaklaşık 10 farklı dalda kurslarımız vatandaşlarımızla buluşacak. Merkez, doğu ve batıdaki kurs merkezlerimizde vatandaşlarımızın hizmetinde olacağız” diye konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83