AGC'de yoğun mesai

AGC'de yoğun mesai

Alanya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu, sivil toplum örgütü ve siyasi parti yönetimlerine bir dizi ziyaretlerde bulundu. Yoğun ziyaret trafiğinde Alanya gündem, medya ve siyaset ilişkileri konuşuldu. 

Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun, yönetim kurulu üyeleri ili birlikte sabah saat 10.00’da başlayan ziyaretler serisini saat 16.30’a kadar sürdürdü. AGC Yönetimi ilk olarak Antalya Barosu Alanya Temsilciliği görevine yeniden seçilen Servet Çamcı’yı ziyaret etti. Baro seçimleri ile başlayan hayırlı olsun ziyaretinde gündeme dair konularda değerlendirmeler yapıldı. Meslek örgütlerinin hangi konularda iş birliği yapabileceği üzerine geçen söyleşide önümüzdeki günlerde AGC ve Baro Temsilciliği’nin yapacağı ortak eğitim çalışmaları üzerine görüş alış verişinde bulunuldu. Baro Temsilcisi Çamcı, AGC yönetimine ziyareti nedeni ile teşekkür ederken, Başkan Coşkun’da göreve seçilen Çamcı’yı tebrik etti. 


DEVA PARTİSİ’NE İADE-İ ZİYARET 
AGC Yönetiminin ikinci ziyarete Alanya Deva Partisi’ne oldu. Başkan Ahmet Çakan ve  yönetimi tarafından karşılanan AGC heyeti öncelikli olarak;  Alanya’ya gelen DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Uçak ile AGC’ye gerçekleştirilen ziyaret nedeni ile teşekkür etti. Ziyarette Başkan Çakan, Genel Başkan Ali Babacan tarafından kamuoyuna deklare edilen vaatlere dikkat çekti. Çakan, ‘İktidar olduğumuz zaman neler yapacağımızı gün gün, saat saat paylaştık. Hatta ilk 90 saniyede ne yapacağımızı açıkladı. Genel Başkanımız. ilk 90 saniyede ‘Gazetecilere özgürce yazabilirsiniz’ diyecek.’ dedi. Alanya Gazeteciler Cemiyeti’nin ziyaret trafiğinde Yönetim Kurulu Üyesi Alper Kutay için sürpriz bir de kutlama gerçekleştirildi. Kutay, 49. Yaş günü pastasını DEVA Partisi Yönetimi ile birlikte kesti. 


ŞAHİN’E TEBRİK ZİYARETİ 
AGC Başkanı Gaye Coşkun ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ALTSO önceki dönem Başkanı ve Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin’i de ziyaret etti. Ziyarette medya, Alanya gündemi ve siyaset konuşuldu. Coşkun ‘Alanya ticaretine verdiğiniz hizmetler, 2 dönem başkanlığınızda ALTSO’ya kattığınız vizyon nedeni ile sizi tebrik ederiz. Bundan sonra yapacağınız çalışma, yeni hedefinizde de size başarılar dileriz’ dedi. Şahin’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek AGC yönetimine teşekkür etti. 

banner111


GELECEK PARTİSİ’NDE BULUŞTULAR 
Alanya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu’nun bir başka ziyareti ise Gelecek Partisi Alanya İlçe Teşkilatı’na gerçekleşti. AGC Yönetimi Gelecek Partisi Antalya İl Başkanı Mevlüt Demir, İlçe Başkanı Mevlüt Çakan ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılandı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çakan, teşkilat yapılanması hakkında bilgi verdi ve yönetim kurulunu tanıttı. Gelecek Partisi İl Başkanı Mevlüt Demir’de AGC’ye ziyaret için teşekkür etti ve parti olarak hedeflerine dikkat çekti. Demir ‘Türkiye’de öncelik özgürlük’ dedi. 


SON ZİYARET ALTİD’E OLDU 
Alanya Gazeteciler Cemiyeti Yönetiminin son ziyareti ALTİD’e oldu. AGC Başkanı Coşkun, genel kurul ile yeniden oluşan ALTİD Yönetimini tebrik etti ve başarılı bir çalışma dönemi diledi. Coşkun, ‘Yeniden TÜROFED Yönetimine seçilmeniz ve ALDİT Başkanlığınız nedeni ile size ve ekibinizi tebrik ederiz. Verimli bir sezon geçirmenizi dileriz’ dedi. ALTİD Başkanı Sili de ziyaret nedeni ile AGC yönetimine teşekkür etti, Alanya menfaatleri ve turizm sektörü söz konusu olunca yayıncılık duyarlılığı artan Alanya medyasına teşekkür etti. Sili, konuk gazetecilerin sorusu üzerine 2023 yılı turizm sezonuna ilişkin de bilgiler verdi. ALTİD Başkanı ‘2019’u yakalayacağımız bir sezon bekliyoruz’ dedi. Ziyaretler heyetlerin toplu fotoğraf çekimleri ile son buldu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.