Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş'den AGC'ye ziyaret

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş'den AGC'ye ziyaret

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin Alanya Müdürü, aynı zamanda Antalya Doğu Bölge sorumlusu Murat Akın Akkan AGC’yi ziyaret etti.

Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Gaye Coşkun, AGC Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Akkan’ın karşıladı. Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. bünyesinde uzman olarak görev yaparken Antalya Doğu Bölge Müdürü olarak atanan Murat Akın Akkan, AGC’yi ziyaretinde kurumsal çalışmalar ve yeni yatırımlara ilişkin bilgiler verdi.

banner111

Akkan, 2022 yılı yatırım bütçesinin planlamalarının tamamlanmakta olduğunu belirttiği açıklamasında ‘2021 yılından çok daha fazla bir bütçe ile Alanya’ya hizmet edeceğiz. Enerji yatırımları konusunda hiç durmuyoruz. Sürekli yenileme ve geliştirme içerisindeyiz. Alanya bu yatırımları her geçen gün daha fazla hissedecektir.’ dedi. Kurumsal olarak her zaman vatandaşın hizmetinde olduklarını kaydeden Akkan ‘Her vatandaşımız kurumsaldan ve bizzat şahsına ulaşarak sorunlarını bana aktarabilir.’ dedi. AGC Başkanı Coşkun, temaslarına AGC’ye kurumsal ziyaret ile başlayan Akkan’a teşekkür etti ve ‘Alanya medyası olarak enerji konusunda sorunların iletilmesinde bizler önemli görevler üstleniyoruz. Halktan gelen şikayetleri bizler haberlerimizle size iletiyoruz. Dikkate alıp çözümler üretmeniz de halka hizmetin bir başka yoludur.’ dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83