banner203

Alanya Belediyesi şehir merkezini yeniliyor

Alanya Belediyesi, yıllardır atıl durumda olan şehir merkezinde Şekerhane Mahallesi Fatih ve Şevki Bey Sokak arasındaki caddede parke ve kaldırım düzenlemesi yapıyor.

Alanya Belediyesi şehir merkezini yeniliyor

 Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, merkez ve kırsalda yenileme çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Belediye ekipleri, son olarak yayaların yoğun şekilde kullandığı Fatih ve Şevki Bey Sokakları arasında kalan ve yıllardır atıl durumda bulunan 2000 m2’lik alanda yenileme çalışması başlattı. Alanya Belediyesi Katlı Otopark önünde bulunan alanda kaldırım çalışmaları tamamlanırken, caddenin tamamına parke taşları yerleştirme işlemleri ise aralıksız devam ediyor.

banner111
YÜCEL: “CADDEMİZ MODERN BİR GÖRÜNTÜYE KAVUŞACAK”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, kaldırım ve parke çalışmalarının caddeye düzen katacağını vurgularken şöyle konuştu; “Alanya Belediyesi olarak cadde ve sokaklarımızı yenileme çalışmalarımıza devam ediyoruz. Şekerhane Mahallesi’nde Fatih ve Şevki Bey sokakları arasında kalan 2000 m2’lik alanda kaldırım çalışmalarımızı tamamlamadık. Yol güzergahını da tamamen parke taşlarla örüyoruz. Caddemiz tamamlandığında modern bir görüntüye kavuşacak.”

Daha önce imarda yol olarak ayrılan ancak kapalı olan Fatih Sokak’taki alanı trafiğe açan ekiplerin parke çalışmalarını da en geç on gün içerisinde tamamlayarak caddeyi hizmete sunacağı açıklandı.

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2017, 11:30

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83