Alanya'da başlayan memuriyet İzmir'de müdürlükle sürüyor

Alanya'da başlayan memuriyet İzmir'de müdürlükle sürüyor
Antalya İl Müdür Vekili iken, bakanlık görevlendirmesiyle İzmir İl Müdürlüğü görevine getirilen Mustafa Özen'in resmi ataması Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile yapıldı.

Antalya'da örtü altı üretim başta olmak üzere özellikle yayla bölgelerinde örtü altı üretimin artırılması, tropik meyve üretiminin geliştirilmesi gibi birçok projede görev alan Mustafa Özen'in resmen İzmir İl Orman ve Tarım Müdürü olduğuna dair Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzalı atama kararnamesi dün itibariyle yayınlandı.

Özen sosyal medya hesabından paylaştığı kararname metnine "Cumhuriyetimizin 100. kuruluş gününde, Ramazan'ın ilk gününde, Mübarek Cuma gününde yayımlanan kararnamemiz oldukça anlamlı ve ziyadesiyle mutlu etmiştir. Başta Sayın Cumhurbaşkanımıza olmak üzere, Sayın Bakanımıza ve emeği geçen herkese şükranlarımı arz ederim" notu ile mutluluğunu paylaştı.

Özen geçmişte Alanya'nın Toslak Mahallesinde 10 yıl imam/müezzinlik yaptıktan sonra dini hizmetlerden ayrılıp tarım alanında eğitimini tamamlayarak Tarım Bakanlığı kadrosuna geçmişti. 

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2020, 23:58

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83