Alanya'da projeler ne zaman bitecek?

Antalya Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısında, Meclis Üyesi CHP'li Erkan Demirci sordu; Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel yanıt verdi.

Alanya'da projeler ne zaman bitecek?
Antalya Büyükşehir Belediyesi Nisan Ayı olağan meclis toplantısı dün gerçekleşti. Toplantıya katılan Antalya Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi CHP'li Erken Demirci, Alanya2daki projeleri Başkan Türel'e sordu. Türel projelerin son hali ile ilgili bilgi verdi.

Demirci, Türel'e 5 soru ve 5 yanıt aldı. İşte o soru ve yanıtları:

-Demirci, "Geçen yılki faaliyet raporunda 8.2 km uzunluğundaki Atatürk Caddesi ve Ahmet Tokuş Caddesi için proje hazırlanmış ve görseli paylaşılmıştı. Aradan bir yıldan fazla süre geçmiş olmasına rağmen hiç bir faaliyet yok. Projenin son durumu nedir?

-Türel, Proje üzerinde mutabakat sağlanamadı. 2019 sonrasına kaldı.

-Demirci, Geçen yılki faaliyet raporunda Kargıcak Mahmutlar arasındaki eski Gazipaşa Caddesi için proje görseli paylaşılmıştı ama bu yıl hiç bir faaliyet yapılmadı. Projenin son durumu nedir?

-Türel, Yolun açılma çalışmaları kısmen başladı. Ekipler şu anda Payallar'da çalışıyor. Haftaya Kargıcak'a geçip çalışmaya başlayacaklar.

-Demirci, Mahmutlar Alanyaspor Tesisleri için %10 hedef koymuştunuz ama bu hedefin gerçekleşme oranı sıfır oldu. Projenin son durumu nedir?

-Türel, Alanyaspor Tesisleri için proje çalışmaları devam ediyor. En kısa zamanda inşaata başlanacak.

-Demirci, Türkler toptancı hali için %50 hedef koymuştunuz ama faaliyet rsporunuza göre gerçekleşmesi %20'lerde kalmış. Proje ne zaman tamamlanacak?

-Türel, Toptancı hali önümüzdeki sene bitecek.

-Demirci, Türklerdeki katı atık bertaraf ve enerji üretim tesisinin son durumu nedir?

-Türel, İnşaat çslışmaları devam ediyor. Çöpten enerji üreten bir tesis yapıyoruz. En kısa zamanda bitecek.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2018, 08:53

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83