banner203

Alanya HEP'ten öğrencilerine mesaj

Alanya HEP'ten öğrencilerine mesaj
AHEP Üniversitesi’nde uzaktan eğitim alt yapı çalışmaları tamamlandı. Öğrenciler bugün derslere başlıyor.

Tüm Dünya’yı saran koronavirüs salgını nedeniyle üniversiteler de eğitime ara vermişti. Eğitime uzun süredir ara veren üniversitelerden biriside Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi olmuştu.

AHEP Üniversitesi’nde uzaktan eğitim için altyapı çalışmaları tamamlandı. Üniversiteden yapılan açıklamada öğrencilere şu mesaj verildi:

“Sevgili Öğrencilerimiz;

Tüm teorik derslerin asenkron uzaktan eğitimine 30 Mart 2020 tarihinde https://lms.ahep.edu.tr/ adresinde başlanacaktır.

Gerekli çalışmalar tamamlanmış olup, dersi veren öğretim elemanlarınca doküman paylaşımı ve kayıtlı video paylaşımı gibi içerikler sisteme yüklenmiştir. Öğrencilerimizin internete erişim imkanları tespit edildikten sonra canlı derslere başlanacaktır. Bu konuda duyuruları web sitemizden takip edebilirsiniz.

Uzaktan eğitim yolu ile sunulacak derslerin sınavlarının ne şekilde yapılacağı veya uzaktan eğitim yolu ile sunulamayacak derslerin ne şekilde işlenebileceği ile ilgili detaylar Yükseköğretim Kurulu Başkanlığından gelecek bilgiler doğrultusunda ilerleyen tarihlerde sizler ile paylaşılacaktır.” 

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2020, 18:16

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83