Alanya'nın yeni Hükümet Konağı için çalışmalar başladı

Alanya’ya yeni yapılacak olan Hükümet Konağı için çalışmalar başladı. Bu amaçla Alanya’ya gelen İçişleri Bakanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanı Serdar Kartal, Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer’i ziyaret etti. 

Alanya'nın yeni Hükümet Konağı için çalışmalar başladı

Beraberinde teknik destek ekibi ile gelen Daire Başkanı Kartal ve Kaymakam Ürkmezer yapılan toplantının ardından Hükümet Konağı yapılması planlanan alana geçerek yerinde tespit yaparak istişarelerde bulundular. 

banner111

Kaymakam Ürkmezer konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Destek Hizmetleri Daire Başkanımız Sayın Serdar Kartal ve ekibine ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Alanyamıza yakışır bir Hükümet Konağı yapımı için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tahsis işleminin ardından Belediyemizce yapılan imar değişikliği Büyükşehir’e gitti. İmar çalışmaları sürerken biz de plan ve proje için Destek Hizmetleri Daire Başkanlığımız ile yakın bir şekilde çalışıyoruz. Amacımız en hızlı bir şekilde kentimize yakışır bir Hükümet Konağının temelini atıp vatandaşlarımızın hizmetine sunmak. Bu konuda bize büyük destek veren Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu ile İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya şükranlarımı arz ediyorum” dedi.


 

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2021, 16:09

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83