banner203

ALTSO'dan KOSGEB destekli iş gezisi

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 14-17 Şubat 2018 tarihlerinde Bosna Hersek’e Kosgeb Destekli İş Gezisi düzenlenecek.

ALTSO'dan KOSGEB destekli iş gezisi
Avrupa pazarlarına yakın ve geçiş noktasında olan ve Türk vatandaşlarının vize muafiyetinin de bulunması ile avantaj teşkil eden Bosna Hersek'te ticaret ve yatırım yapmak isteyen firmalara iş ve yatırım amaçlı pazar araştırması yapma imkanı sunmak için düzenlenen organizasyonda resmi ziyaretler, görüşmeler ve toplantıların gerçekleştirilecek.

KOSGEB Destekli Yurtdışı İş Gezisi kapsamında düzenlenecek olan programın katılım bedeli katılımcı sayısına bağlı olarak; Antalya-İstanbul-Sarajevo-İstanbul-Antalya gidiş-dönüş uçak bileti, resmi kurum ziyaret organizasyonu, tüm transfer masrafları, rehberlik hizmetleri ve oda kahvaltı konaklamalar fiyata dahil, çift kişilik odada konaklamalarda kişi başı 700 – 750 Euro, tek kişilik konaklamalarda 800 – 850 Euro fiyat aralığında olacak. 

KOSGEB gereklerini yerine getiren katılımcılar, KOSGEB’ten firma başına program bedelinin yarısını (maximum 3.000 TL’ye kadarını) geri alabilecekler. 

Henüz taslak aşamasında olan programın içeriği katılımcı firmaların sektörlerine göre oluşturulacak. KOSGEB Desteği’ne başvurulabilmesi için, gezinin konusu ile ilgili sektörlerde vergi kaydı bulunan ve faaliyet gösteren, KOSGEB veri tabanında kaydı güncel en az 10 firma şartı aranmakta olup, ilgilenen üyelerin 09 Ocak 2018 Salı günü mesai bitimine kadar //www.altso.org.tr/duyurular/kosgeb-destekli-bosna-hersek-is-gezisi-duyurusu/ adresinde yer alan katılım formu ile birlikte 300 Euro avans bedeli ödeyerek ALTSO'ya başvurmaları gerekiyor.

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2018, 16:46

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83