banner203

Antalya'ya gidecekler dikkat!

Karayollarının yapım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor. Bu yollardan biriside Alanya-Antalya yolu.

Antalya'ya gidecekler dikkat!
Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Gaziantep-Şanlıurfa Otoyolu'nun kuzey-batı bağlantı yolu kavşakları 12-16. kilometrelerinde üstyapı onarım çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle otoyolun Gaziantep-Şanlıurfa istikametinde 3 şerit trafiğe kapatılarak ulaşım kontrollü gerçekleştiriliyor.

Uşak-Güre yolunun 33-38. kilometrelerindeki onarım çalışmaları nedeniyle sağ yol trafiğe kapatıldı, ulaşıma bölünmüş yolun sol tarafından iki yönlü izin veriliyor.

Antalya-Alanya yolunun 22-28. kilometrelerinde kavşak yapımı nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Torul-Gümüşhane devlet yolundaki tünellerde 08.00-18.00 saatlerinde yapılacak bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle  Gümüşhane Tüneli'nin bulunduğu mevkide, Torul-Gümüşhane yönünde ulaşım servis yolundan, Gümüşhane-Torul yönünde ise tünel içindeki tek şeritten kontrollü sağlanıyor.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2017, 10:23

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83