Apaydın'dan Başkan Yücel’e eleştiri

Partisinin haftalık olağan yönetim kurulunda konuşan İYİ Parti İlçe Başkanı Apaydın, Cumhur İttifakı’nın Alanya adayı ve mevcut başkan Adem Murat Yücel’i eleştiri yağmuruna tuttu. Apaydın, " Köylere hizmet edildiği söylemi boş bir balondan ibaret. Belediyenin borcu 5 yılda 5 kat arttı” dedi.

Apaydın'dan Başkan Yücel’e eleştiri

İYİ Parti Alanya İlçe Teşkilatı haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını, Sanayi kavşağındaki  seçim ofisinde gerçekleştirdi. Toplantıda basın mensuplarına açıklamalarda bulunan İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın, 9 Mart Cumartesi günü saat 16.00'da gerçekleştirilecek olan seçim ofisinin açılışına tüm vatandaşları davet etti.  Apaydın "Sayın Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Muhittin Böcek, Alanya Belediye Başkan Adayımız Abdullah Sönmez, CHP ve İYİ Partili üyelerimizin katılımıyla çevre yolu sanayi kavşağında merkez seçim ofisimizin açılışını yapacağız” şeklinde konuştu.

“KÖYLERE HİZMET TORPİL ŞEKLİNDE OLMUŞ”

Basın açıklamasında Alanya Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Adem Murat Yücel'i eleştiren Apaydın, "Saha çalışmalarımız son hızıyla devam ediyor. Geçen hafta Dim köylerini ziyaret ettik.  Köylere hizmet edildiği söylemi boş bir balondan ibaret. Bunu köylülerimizle bizzat irtibat kurarak gördük.  Çünkü kişisel ilişkilere dayalı ufak tefek torpil gibi işler tüm köylere yapılmış hizmet gibi yapılmış hizmet gibi gösteriliyor” dedi.

“HER ŞEYE RAĞMEN ALANYA’NIN SEÇİMİ KAZANAĞINI DÜŞÜNÜYORUM”

Son zamanlarda düzenlenen seçim anketlerinin sonuçlarını değerlendiren Apaydın, “ Biz bize duyulan teveccühün samimiyetine inanıyoruz. Bizim elimizde şuanda umuttan başka verecek hiç bir şeyimiz yok. Geçmişte başkanımızın yaptığı doğru politikaları anlatmaktan başka hiç bir şey yok. Buna rağmen dün Mahmutlar'da gördük, binlerce insan Sayın Muhittin Böcek'i ile birlikte Abdullah Sönmez başkanımızı coşku ile karşıladı. Alanya'yı iyi ve doğru insanların ortak akılla yönetmesini ortaya koydular. Her geçen gün yukarı yönde ivme kazanıyoruz. Biz Alanya'da her şeye rağmen seçimi alacağına inanıyoruz. Bu noktada CHP ile koordineli bir şekilde ortak akılla çalışıyoruz" dedi.

banner111

 

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2019, 18:37

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83