Başkan Şahin'den hal çıkarması

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, 29 Mart 2018 Perşembe günü Alanya, Konaklı ve Payallar hallerini ziyaret ederek, ALTSO üyeleriyle buluştu. Başkan Şahin’e büyük ilgi gösteren halciler, “Başkanımız Mehmet Şahin’e teşekkür ederiz. Bizim her zaman yardımımıza koştu. Yıllardır tarım sektörünün hayali olan yeni toptancı hali projesine öncülük etti” dediler.

Başkan Şahin'den hal çıkarması
Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin, 04 Nisan 2018 Çarşamba günü gerçekleştirilecek ALTSO seçimleri öncesi çalışmalarına hız verdi. Başkan Şahin, 29 Mart 2018 Perşembe günü çalışma grubuyla birlikte toptancı hallerini ziyaret etti. Alanya Toptancı Hal Camiinde sabah namazını kılan Başkan Şahin, sabahın ilk ışıklarıyla halde üye ziyaretlerine başladı. Halcilerin büyük ilgi gösterdiği Şahin, “Turizm ve inşaata ne kadar önem verdiysek tarıma da o kadar önem verdik. Üreticilerimizin, komisyoncularımızın gelişimi konusunda elimizi taşın altına koyduk. Yeni toptancı halinin projesini halci arkadaşlarımızın taleplerini dikkate alarak hazırladık” dedi.

ŞAHİN: HER ZAMAN ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİK

İnşaatı devam eden Türkler Toptancı Hali’nde yakın takibe devam ettiklerini aktaran Başkan Şahin, “Rabbimin izniyle en kısa sürede halimizi arkadaşlarımızın kullanımına sunacağız” dedi. Yeni toptancı hali projesini halcilerle sık sık fikir alışverişinde bulunarak onların isteği doğrultusunda çizdirdiklerine vurgu yapan Başkan Şahin, “Arkadaşlarımızla Alanya, Konaklı ve Payallar toptancı hallerindeki üyelerimizi ziyaret ettik. Sektördeki son gelişmeleri de bu ziyaret esnasında görüşme şansı yakaladık. Zaten biz 5 yıldır sık sık üyelerimizle bir araya geldik. Onların görüşlerin ve önerilerini dikkate alarak, onlardan aldığımız güçle projelerimizi Alanya’mıza kazandırdık. Gösterdikleri teveccühten ve misafirperverlikten dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2018, 15:39

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83