banner203

Başkan Yücel taksici esnafı ile bir araya geldi

Esnaf ve vatandaşlarla istişare toplantılarına devam eden Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bu sabah Oba Birlik Taksi Durağı’nın şoförleri ile kahvaltıda bir araya geldi.

Başkan Yücel taksici esnafı ile bir araya geldi
Fırsat buldukça toplumun her kesimi ile bir araya gelerek istişare toplantıları yapan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bu sabah Oba Mahallesi’nde faaliyet gösteren taksici esnafları ile kahvaltıda buluştu.

Oba Birlik Taksi Durağı Başkanı Şevket Oğuz ve durakta bulunan şoförlerin katıldığı toplantıda Başkan Yücel, esnafların taleplerini dinledi.

Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eden Oba Birlik Taksi Durağı Başkanı Şevket Oğuz, "Belediye Başkanımız seçildiği günden bu yana hem vatandaşlarla hem bizlerle sürekli iç içe. Daha öncede başkanımızla bir araya gelmiştik. Bugün bize tekrar zaman ayırdığı için kendilerine arkadaşlarım adına teşekkür ederim. Oba yapılan hizmet ve yatırımlarla her geçen gün daha büyüyor ve güzelleşiyor. Bizlerde bu hizmetler için şoför esnafı olarak başkanımıza teşekkür etmek istedik." dedi. 

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2017, 12:03

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83