banner203

Bilal Gömeç ekibine teşekkür etti

Bilal Gömeç ekibine teşekkür etti

Bugün yapılan ALTSO 2’nci tur seçimlerinin ardından yazılı bir açıklama yapan ALTSO Başkan Adayı Bilal Gömeç, kendisine inan ve destek veren herkese teşekkür etti.

Gömeç açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

banner111


“Sevgili hemşehrilerim; dünya kenti Alanya’mıza hizmet etmek için çıktığımız yolda, sizlerden aldığım güç ve destek ile marka kent Alanya vizyonu ve ortak akıl ile birlikte hizmet etmek için yola çıktım. Çıkmış olduğum bu yolda binlerce ağabeyim, kardeşim ve dostum oldu. Alanya için sorumluluk alarak taşın altına elini sokma cesaretinde bulunan herkese çok teşekkür eder ve göstermiş oldukları bu davranışa çok saygı duyduğumu belirtmek isterim. Şahsıma destek veren birbirinden kıymetli ekip arkadaşlarımın bu cesaretleri ve fedakarlıkları takdire şayandır.
Kozmopolit bir yapıda, kültürel ve yöresel farklılıkların tek bir noktada harmanlandığı ve bu harmandan gücün, birlikteliğin, kaliteli hizmetin ve en önemlisi güçlü bir Alanya’nın ortaya çıktığı ticaret hayatımızı daha da ileriye taşımak, daha da güçlü kılmak için siz değerli hemşerilerimin desteği ile bu göreve talip olmuştum. Herkesin çok net ve kesin bir şekilde bilmesini isterim ki; şahsım Bilal Gömeç bu göreve talip olurken kutuplaşmalara ve ayrımcılığa müsaade etmeyerek şehrimizin kültürel yöresel insan zenginliğini sermaye edinerek, bu zenginlikten şehrimize katma değer kazandıracak projeler üreterek, Alanyamızı tek yürek tek vücud halinde birlşetirerek ortak akıl ile ticari ve sosyal hayatımızı daha ileriye taşımayı hedef edindim. Şunu bilmenizi isterim, seçim boyunca başta şahsım olmak üzere ve ekip arkadaşlarım üzerinden yapılan olumsuz algı ile kamuoyunu yanıltıcı bilgilerin verilmesini esefle kınıyorum. Seçim süresince çalışmalarımızda etik kurallar çerçevesinden asla çıkmadık. Ahlaklı ve dürüstçe seçim sürecini yönettik.
Son olarak bu yoğun ve stresli ama bir o kadar güzel geçen seçim kampanyamız süresince şahsıma ve hayallerime inanarak bana destek olan tüm ekip arkadaşlarıma ve seçmenlerimize teşekkür ediyorum. Bu dayanışmanın ve birlikteliğin yaratmış olduğu sinerji ve dostluklar ile ben ve ekibim zaten kazandı”.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83