banner203

Çavuşoğlu'ndan hac müjdesi

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Manavgat Pazartesi Pazarında esnafları ziyaret ederek esnafla ve pazarda alış-veriş yapan vatandaşlarla sohbet etti.

Çavuşoğlu'ndan hac müjdesi
Beraberinde Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, Antalya AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, Manavgat İlçe Başkanı Hasan Öz ve Manavgat Pazarcılar Odası Başkanı Sami Dursun Doğan ile birlikte Pazartesi pazarına gelen Bakan Çavuşoğlu’na vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Esnafları gezerek tek tek ellerini sıkan Çavuşoğlu, çocukları ve bebekleri sevmeyi ihmal etmedi. Vatandaşların fotoğraf çektirme taleplerini geri çevirmeyen Bakan Çavuşoğlu, pazarcılık yapan yaşlı bir teyzenin, 8 yıldır Hacca başvurmalarına rağmen kura çıkmaması nedeniyle hacca gidemediklerini, yaşlılara ayrıcalık tanınması gerektiğini söylemesi üzerine “Bence de belirli bir yaş üzerine ayrı kontenjan açılmalı ve onların kutsal topraklara gitmelerine öncelik tanınması gerekmektedir. İnşallah bu yıl çıkar ve sizlerde hac vazifenizi yerine getirirsiniz” dedi.

Kendisine yapılan ikramları rejim yaptığı gerekçesiyle geri çeviren Çavuşoğlu, pazardaki turistlerle de sohbet etti. Pazaryerinde akrabası olan bir bayanla sohbet eden Çavuşoğlu, bayanın puset içerisindeki bebeğini kucağına alarak uzun süre sevdi.

Pazar çıkışında engelli bir vatandaşla karşılaşan Bakan Çavuşoğlu, engelli vatandaşın sorununu dinledikten sonra çözümü konusunda beraberindekilere talimat verdi.

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Yapay Şelale önünde kurulan Referandum Durağını ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet ettikten sonra Manavgat Emniyet Müdürlüğüne geldi. Manavgat Kaymakamı Nazmi Günlü, Emniyet Müdürü Mustafa Hilmi Özgönül ve Emniyet görevlileri tarafından karşılanan Çavuşoğlu, Emniyet Müdürü Özgönül’e çiçek verdikten sonra tüm polislerin tek tek ellerini sıkarak polis günlerini kutladı. Bakan Çavuşoğlu, ziyareti sırasında Polis Günü Münasebetiyle Manavgat Emniyet Müdürlüğüne gelen Başarı Koleji ana sınıfı öğrencilerine kitap ve çeşitli hediyeler dağıttıktan sonra onlarla fotoğraf çektirdi.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2017, 16:35

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83