banner203

CK Enerji Akdeniz abonelikleri web şubeye taşındı

Web şubesini yenileyerek yeni ve devir abonelik dahil birçok işlemi aynı çatı altında toplayan CK Enerji Akdeniz Elektrik, elektrik aboneliğine ait tüm işlemleri online ortamda hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmeye imkan tanıyor.

CK Enerji Akdeniz abonelikleri web şubeye taşındı
 Online abonelik mümkün 

Yenilenen web şubeyi kullanmak için müşterilerin websube.ckakdeniz.com.tr linkine girerek T.C. kimlik numarası ve kendi belirledikleri şifre ile kayıt olmalarının yeterli olduğunu ifade eden CK Enerji Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli, “Şirket olarak müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak, onlara zaman kazandırmak istiyoruz. Çünkü zamanın kıymetini biliyoruz. Yeni web şubemizle bir kişiye ait birden fazla abonelik olsa da hepsi için ayrı ayrı giriş yapmadan, tek bir hesap üzerinden tüm abonelikleri görüp işlem yapmak mümkün. Son olarak yeni ve devir abonelik başvurularını da online sistem üzerine taşıdık. Şubeye gelmek için vakti olmayan ve abonelik başvurusunu online yapan müşterilerimizin sözleşmelerini kurye ile adreslerine gönderiyoruz. Bu adımla birlikte müşterilerimiz artık aboneliklerine ait tüm işlemleri güvenli ve hızlı bir şekilde internet üzerinden yapabiliyor” değerlendirmesinde bulundu. 

Neler yapılabiliyor? 

CK Enerji Akdeniz Elektrik’in yenilenen web şubesinde tüm aboneliklerin tek bir hesaptan yönetilmesi dışında online olarak yapılan işlemler şöyle: Fatura borç durumunu görüntüleme ve fatura ödeme, Fatura ödemesini anlaşmalı bankaların kredi kartlarıyla 9 taksite kadar, güvenli bir şekilde vadelere bölme, Geçmiş 1 yıla ait fatura dökümünü görme, geçmiş ödemeleri inceleme, Geçmişe ait tüketimleri görerek analiz edebilme, Yeni ve devir abonelik başvurularını online olarak yapabilme, Başta iletişim bilgileri olmak üzere bilgi güncelleme, Tahliye işlemlerini online olarak gerçekleştirme, Aboneliği sonlandırma veya başka bir adrese taşınma durumunda yapılacak güvence bedeli iadesini sorgulama.

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2018, 12:57

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83