banner203

DEMKOD'dan ramazan yardımı

DEMKOD'dan ramazan yardımı
DEMKOD Başkanı Emine Keyaoğlu, hayırseverlerin desteği ile temin edilen Ramazan ayı yardım paketlerini kırsal kesimlerdeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

Her yıl kırsal kesimlerden üniversitede okuyan öğrencilere burs desteği sağlayan Demirtaş Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği (DEMKOD), Ramazan ayında da yardım paketlerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor. DEMKOD Başkanı Emine Keyaoğlu, hayırseverlerin desteği ile temin edilen yardım paketlerini kırsal mahallelerde ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı. Ev ev dolaşarak kendi elleri ile teslim ettiği yardımlar için hayırseverlere teşekkür eden Keyaoğlu, yardımlaşmanın artmasını temenni etti.

Aynı zamanda Türk Hava Kurumu (THK) Alanya Şube Başkanı olan Keyaoğlu, fitre ve zekat için çağrısını da yineledi. Yasaların verdiği yetki doğrultusunda 2020 yılında fitre ve zekat toplama faaliyetinin THK Alanya Şube Başkanlığı’nca yürütüleceğini belirten Keyaoğlu, “THK yardım toplama faaliyetlerine yasaların kendisine verdiği yetki doğrultusunda önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da devam edecek. İlçemizdeki muhtarlıklara zarf dağıtımı THK Alanya Şube Başkanlığımızca koordine edilecek” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2020, 17:13

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83