banner203

Fahri Konsolos Şahin’e ziyaretler başladı

Litvanya Cumhuriyeti Alanya Fahri Konsolosu olarak görevlendirilen Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin’e, konsolosluk ofisinde ziyaretler başladı.

Fahri Konsolos Şahin’e ziyaretler başladı
08 Aralık 2018 Cumartesi günü Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Litvanya Dışişleri Bakanı Linas Linkevicius, Antalya ve Alanya protokolünün katılımıyla Litvanya Cumhuriyeti Alanya Fahri Konsolosluk Ofisi’nin açılışını gerçekleştiren ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, konsolosluk ofisinde ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.

ALANYA’NIN İKİNCİ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRİ

banner111

Alanya’nın Mevlüt Güven’den sonra ikinci Yeminli Mali Müşaviri olan Serdar Kargı da, Litvanya Cumhuriyeti Alanya Fahri Konsolosu ve Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin’i konsolosluk ofisinde ziyaret ederek, tebrik etti.

Şahin’in oldukça başarılı bir yönetici olduğuna vurgu yapan Kargı, “Daha önce üstlendiği görevleri başarıyla yapan Başkanımız Şahin’in, Litvanya Fahri Konsolosluğunu da en iyi şekilde yaparak Alanya’mıza destek olacağından hiç şüphemiz yok. Kendisi Alanya’da iş adamlarımızın sesi olurken, yurtdışında ise Alanya’mızın gönüllü tanıtım elçisi oluyor. Şimdi de fahri konsolos olarak Alanya’mızı yurt dışında ve yurt içinde daha iyi tanıtacak ” dedi.

Litvanya Cumhuriyeti Alanya Fahri Konsolosluk ofisinde ziyaretçilerini ağırlayan Şahin ise “Cumartesi günü açtığımız ofisimize ziyarete gelen dostlarıma çok teşekkür ederim. Bugüne kadar üstlendiğim tüm görevlerde olduğu gibi bu görevde de Alanya’mız için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

FAHRİ KONSOLOSLUK ALANYA İLE SINIRLI DEĞİL

08 Aralık 2018 Cumartesi günü Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Litvanya Dışişleri Bakanı Linas Linkevicius, Antalya ve Alanya protokolü ile Litvanya Cumhuriyeti Alanya Fahri Konsolosluk Ofisi’nin açılışını gerçekleştiren ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Alanya’nın yanı sıra Manavgat, Akseki, Gazipaşa, Gündoğmuş ve İbradı ilçelerinin de Litvanya Fahri Konsolosu olarak görevlendirilmişti.

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2018, 13:16

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83