banner203

Kırbıyık neden tehdit edip geri adım attı?

Kırbıyık neden tehdit edip geri adım attı?

Serik Belediyesi tarafından baskı altına alındıklarını iddia eden Kırbıyık Holding, “sponsorluktan çekiliyoruz” dediği Antalyaspor ve Alanyaspor’un sponsorluğuna devam edeceklerini açıkladı. Bu karar, Ankara’ya mesaj vermek isteyen Kırbıyık Holding’in, “Serik Belediyesi’ni uyarın, yoksa sponsorluk parası vermeyiz” blöfünün tuttuğu şeklinde yorumlandı.

Kırbıyık Holding’den konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Serik bölgesinden 350 kişi istihdam ediyoruz. Milletimize ve devletimize olan vergi ödemek başta olmak üzere tüm görevlerimizi yerine getiriyor ve bu görevleri de vatani bir bilinçle ve gururla yapıyoruz. Kırbıyık Holding olarak başta Alanyaspor ve Antalyaspor olmak üzere ve Türk sporunun gelişimine katkı sağlayan tüm gençlere desteğimiz sonsuzdur. Bu gençlerin eğitimine olan katkımız da her geçen yıl artarak devam etmektedir ve devam edecektir. Fakat gururla yürüttüğümüz faaliyetlerimiz devamlı aralıklarla sekteye uğratılmakta. Serik Belediyesi tarafından milyonlarca liralık maddi ve manevi zarar baskısı altında bırakılmaktadır. Kırbıyık Holding Genel Müdürümüz Aydın Demiray da bu olaylar kapsamında Serik Belediyesi’nin sebebiyet vereceği zararlar için bir bütçe oluşturmak adına; Alanyaspor ve Antalyaspor sponsorlukları yönündeki açıklamaları duygusal bir yoğunlukta yapmıştır. Genel müdürümüzün bu bütçe planlaması holdingimiz bünyesinde değerlendirilmiş olup sponsorluklardan çekilmemiz söz konusu değildir” denildi.

banner111

Bilindiği üzere, Kırbıyık'ın alkollü ürünleri sağlığa elverişsiz olduğu gerekçesiyle bakanlık tarafından teşhir edilmiş bunun üzerine alkol üretim izin belgesi iptal edilmişti.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2022, 12:10

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83