MAHKOD'dan Ahmet bebeğe büyük destek

MAHKOD Ramazan ayı içerinde verilecek olan Fitre ve Zekat’ların Mahmutlar’lı SMA Hastası Ahmet’e verilmesi için kampanya başlattı. Ayrıca Başkan İlhan, Yücel ve Şahin’e çağrıda bulundu.

MAHKOD'dan Ahmet bebeğe büyük destek
Ramazan ayında verilecek ‘Fitre ve Zekat’lar Mahmutlar’lı SMA hastası Ahmet’e gitsin’ kampanyasına herkesin katılımı bekleniyor. Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği (MAHKOD) tarafından başlatılan “Fitre ve Zekat’ların Ramazan ayında Ahmet’e gitsin” kampanyası Ahmet bebeğe bir umut daha oldu. Tüm Müslüman alemine çağrıda bulunan MAHKOD Başkanı Mesut İlhan, “Anamur ve Kumluca’nın başardığını Alanya neden başarmasın” dedi. İBAN Garanti Bankası/TR440006202113700006677156. Alıcı Kerim Çaltı. Açıklama Ahmet için…

“YÜCEL VE ŞAHİN’E ÇAĞRI”

Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD Başkanı Mesut İlhan, tüm Müslüman alemini hayırlı bir yardım kampanyasına davet etti. İlhan “Mahmutlar’lı SMA hastamız Ahmet Bebek için bu güne kadar yapılan kampanyalar ve çalışmalar sonucu beklenen miktara henüz maalesef ulaşılamadı. Tüm Alanya’da çeşitli çalışmalar ile hedefe ulaşılmaya çalışılıyor. Anamur ile Kumluca ilçesi bu kampanyalarla 2,5 milyon Euro’ya ulaşıldı ve hastaların tedavilerine başlandı. Biz Alanya olarak niye başaramayalım. Alanya halkı bu konuda Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin başta olmak üzere Ahmet bebeğin yaşaması için bazı projeler üretmesini bekliyor. Sosyal medya üzerinden çeşitli canlı yayımlarla yapılan kampanyalarda bir çok proje üretiliyor Ahmet bebek için. Büyüklerimizin bu konuya ciddi anlamda el atması gerek. Bir canımızın yaşaması hepimizi ziyadesi ile mutlu edecektir” diye konuştu.


Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2021, 13:45

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83