Mahmutlardan Ahmet'e maskeli destek

Mahmutlardan Ahmet'e maskeli destek

SMA hastası Ahmet bebeğin tedavisine destek için Mahmutlarspor’un başlattığı ‘Maske Al, Ahmet’e Umut Ol’ kampanyası devam ediyor. Esnaflar, maske satın alarak kampanyaya destek verdiler.

banner111


Mahmutlarspor Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Bağışlar ve yönetim kurulu üyeleri, Pınar ve Abdülkerim Çaltı çiftinin SMA hastası evlatları Ahmet bebeğin tedavisine katkı için başlattıkları ‘Maske Al, Ahmet’e Umut Ol’ kampanyasını sürdürüyor. Bağışlar ve yönetim kurulu, esnafları ziyaret ederek gelirinin tamamı Ahmet bebeğin tedavisi için oluşturulan kampanyaya aktarılacak olan maskelerin satışını gerçekleştirdi. 
Çalışmaların ardından bir değerlendirme yapan Bağışlar, “Bugün gerçekleştirdiğimiz ziyaretler ile Mahmutlarspor yönetim kurulumuzla birlikte, sosyal sorumluluk projesi olarak, gelirinin tamamı SMA rahatsızlığı bulunan Ahmet bebeğimize aktarılan 'Maske Al, Ahmet'e Umut Ol' projesi kapsamında, Mahmutlar’ımızda bulunan esnaf dostlarımıza maske satışı yaparak tedavi süresi azalan kardeşimize destek olmaya çalıştık.
Zorlu pandemi sürecinde kardeşimize destek olan dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Sizler de maske alarak veya AHMET yazıp 8207’ye mesaj göndererek kardeşimizin tedavisi için destek olabilirsiniz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2021, 21:07

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner144

banner82

banner83