Mobil aşı merkezi  vatandaşın ayağına gidecek

Sağlık Bakanlığı tarafından korona virüse karşı başlatılan aşılama kampanyasına Kepez Belediyesi, Mobil Aşı Merkezi ile destek verecek.

Mobil aşı merkezi  vatandaşın ayağına gidecek

Kepez Belediyesi, Antalya İl Sağlık Müdürlüğü işbirliğiyle Covid-19 aşılama çalışmalarına destek olacak. Kepez Belediyesi’nin Belediye Sağlık Merkezi’nin, gezici sağlık tırı şimdide Mobil Aşı Merkezi ile Covid-19 aşılarını vatandaşın ayağına götürüyor. Kepez’in Mobil Aşı Merkezi, mahalle mahalle gezerek, Covid-19 aşı önceliği olmasına rağmen çeşitli nedenlerden dolayı gidemeyen vatandaşlar için aşı hizmetini mahallelere taşıyacak.

banner111

“Covid-19 aşıları vatandaşa ulaştırılacak”

Kepez Belediyesi Mobil Aşı Merkezi ile vatandaşların aşıya ulaşımını kolaylaştıracak. Covid-19 aşısının daha büyük kitlelere ulaştırılması amacıyla, koordineli olarak yapılacak aşıma çalışmalarının ilki 11 Ağustos Çarşamba Belediye Sağlık Merkezi önünde saat 17.30 ile 19.30 saatleri arasında yapılacak. Covid-19 aşılama çalışmaları yine aynı gün 20.00 ile 23.00 saatleri arasında Erenköy Muhtarlık önünde gerçekleştirilecek. Mobil Aşı Merkezi; 12 Ağustos Perşembe günü Ünsal Muhtarlık önü, 13 Ağustos Cuma Mehmet Akif Ersoy muhtarlık önü, 14 Ağustos Cumartesi Varsak Aktoprak muhtarlık önü, 15 Ağustos Pazar Hüsnü Karakaş Mahallesi muhtarlık önü, 16 Ağustos Pazartesi Yeni Emek Çelebi Sultan Mehmed Cami önünde 20.00 ile 23.00 saatleri arasında yapılacak. Belediye Sağlık Merkezi önündeki aşılama çalışmalarında belediyenin çeşitli birimlerinde görev yapan personellerin de aşıları yapılacak.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83