MÜFTÜOĞLU ZİYARETLERE BAŞLADI

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Kuddusi Müftüoğlu, ASAT Genel Müdürü Faruk Karaçay’ı makamında ziyaret etti.

MÜFTÜOĞLU ZİYARETLERE BAŞLADI
ASAT Genel Müdürlüğü Konferans Salonu’nda düzenlenen 2015-2016 Futbol Sezonu 5’inci Bölge Sezon Başı Semineri sonrası gerçekleşen ziyarete, MHK 5. Bölge Sorumlusu Hakan Özkan, MHK Profesyonel Eğitimcisi Hamza Işın, MHK Üyesi M. Kamil Abitoğlu ve Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Antalya Şube Başkanı Melahat Öğretmenoğlu ile Antalya İl Hakem Kurulu Başkanı Ali Cumhur Doğan da katıldı.

MHK Başkanı Kuddusi Müftüoğlu ilk resmi ziyaretini ASAT Genel Müdürlüğü’ne gerçekleştirdiğini söyleyerek, Antalya’ya ve hakem camiasına yapmış olduğu katkılarından dolayı Genel Müdür Faruk Karaçay’a teşekkürlerini iletti.

Faruk Karaçay da “MHK Başkanının Antalyalı olması bizi gururlandırdı. Son dönemde Türk Hakemliği önemli yerlere geldi. Türk hakemler Avrupa’da ve dünyada bir çok önemli maçta düdük çalıyor. Sizinle beraber çıtanın daha da yükseleceğine inanıyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

ASAT Genel Müdürü Faruk Karaçay, ziyaretin anısına MHK Başkanı Kuddusi Müftüoğlu’na plaket verdi.

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2015, 13:33

Burak Oztunc

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner121

banner97

banner111

banner144

banner82

banner83