ŞİMŞEKLER HOCAYA SAHİP ÇIKTI

Alanyaspor'un aldığı kötü sonuçları ve Teknik Direktör Erhan Altın hakkında yapılan eleştirileri değerlendiren Grup Şimşekler Başkanı Fatih Aslan, takımın iyi skorlar alacağına inandığını ve Erhan Altın'ın arkasında olduğunu söyledi.

ŞİMŞEKLER HOCAYA SAHİP ÇIKTI
Alanyaspor’un son günlerde aldığı kötü sonuçlar üzerine bazı taraftarlar özellikle Erhan Altın ismi üzerine yoğunlaşarak istifa çağrısında bulunmuşlardı. 

Alanyaspor’un en önemli taraftar grubu olan Grup Şimşeklerin başkanı Fatih Aslan son günlerde alınan kötü sonuçların biteceğini söyledi ve Teknik Direktör Erhan Altın’a destek olunması gerektiğini söyledi.

'YETERLİ DESTEĞİ VERDİNİZ Mİ?'

Aslan yaptığı açıklamada, “Alanyasporumuz bu yıl 3 maçta 1 puan almıştır ve şu anda puanlama açısından bulunduğumuz yer tehlike bölgesi ama henüz ligin başındayız. Bu badireleri kesinlikle Alanyaspor Başkanı, yönetim kurulu ve büyük Alanyaspor taraftarı olarak hep birlikte atlatacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Ama Alanyasporumuzun kemikleşmiş 2000 - 2500 taraftarı her zaman takımını desteklemeye geliyor onlara asla ve asla kimse bir şey diyemez. Onlar Alanyaspor’la aile gibi oldular ama aynanın karşısına geçip birde kendimize bakmamız lazım. Acaba bu sene Alanyasporumuza herkes bulunduğu kademede yeterli desteği verebildi mi? 

'BİZ KÖTÜ GÜN DOSTUYUZ'

Kombine satışları başladı. Ben 4 gün sonra gittim. ‘Nasıl satışlar?’ Dedim. Adam siftah senden dedi. Bende şaşırdım kaldım. Malum turizm sezonu da bu yıl Alanya’da iyi değil ama genelleme olarak baktığımız zaman bu sene şehirde bir heyecan yok. Alanyaspor taraftarı kötü gün dostudur. Hep birlikte inşallah bu takıma her anlamda herkes elinden geleni yaparsa kesinlikle iyi yerlere geleceğimizden asla ve asla hiç kimsenin şüphesi dahi olmasın. 

'GİTMESİ GEREKİYORSA...'

Son olarak da bir konuya değinmek istiyorum. Hoca konusunda sağda solda yorumları takip ediyorum. ‘Hemen hoca gitsin.’ Arkadaşlar bu takımın başında yönetim ve başkan var. Bu hocanın kulübümüze maliyeti nedir? Anlaşmada ney yazar? veya hoca giderse takımımıza ne kadar zararı olur? diye de aklı selim arkadaşların bu konuyu bir daha düşünmelerini rica ediyorum. Şunu da söyleyeyim; gitmesi gerekiyorsa zaten yönetim hiç kimsenin yorumuna bakmadan gereğini yapacağından hiç kimsenin asla şüphesi olmasın. 

'HOCA GELMEDEN GİTSİN DİYORLAR'

Alanyasporumuzun kemik taraftarı her türlü açıklamayı yapabilir, fikrini beyan edebilir. Ama bazı kişiler var senede 2 veya 3 maça gelen ve geçmişte Mehmet Hoca zamanında gıkını çıkaramayan kişiler. Bakıyorum hoca gelmeden bile gitsin diyorlar. Kesinlikle kimsenin adamı olmayın. Adam tutmuş kişiselliği eleştirecek derecede yorumlar yazıyor. Arkadaşlar futbolun bir spor olduğunu asla ve asla unutmayalım. 

'GALİBİYET SÖZÜ ALACAĞIZ'

Takımımız milli takım arasını iyi değerlendirmesi lazım bizde gelecek hafta içi Grup Şimşekler ve Alanyaspor taraftarı olarak (o günü belirleyeceğiz) işi olmayan arkadaşlarla antrenmanda takımımızı ziyaret edip Kayseri Erciyes maçı için galibiyet sözü alacağız” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2015, 17:14

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner144

banner82

banner83