Şampiyon güreşçi ödüllendirildi

Kemer’de düzenlenen 11 -12-13 Yaş Minikler Serbest Güreş Türkiye Şampiyonasında 44 kiloda Türkiye üçüncüsü olan Salih Atıcı’yı kabul eden Kumluca Kaymakamı Uğur Kolsuz, güreşçiye çeşitli hediyeler verdi.Kumluca Demirspor Kulübü güreşçisi ve Kumluca Mimar Sinan ilkokulu 5 . Sınıf öğrencisi Salih Atıcı, elde ettiği başarıdan dolayı Temmuz ayında gerçekleşecek olan Milli Takım Kamplarına çağırıldı.

Şampiyon güreşçi ödüllendirildi

Güreşçiye ziyarette hocası Güreş Antrenörü Özgür Altıntaş ve Kumluca Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erol Koca’da eşlik etti. Kumluca Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Erol Koca, “Kumluca güreşin her türlüsüne yatkın insanların yaşadığı bir bölgedir. Kumluca’dan nasıl Kırkpınar Başpehlivanı çıkmışsa, minder güreşinde de geleceğin Avrupa ve Dünya şampiyonlarını çıkaracaktır. Güreşçimize başarılarının devamını dilerim” dedi.

banner111

Kaymakam Uğur Kolsuz ise “ Gençlerimizin spor, bilim ve kültür alanında elde ettiği başarılar hepimizi sevindiriyor. Güreşçimize başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2021, 14:17

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner144

banner82

banner83